TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Kalpazan - The Forgerçok zeki bir hırsız olan Raymond Cutter, sanat eserlerinden anlayan oldukça yetenekli ve durumu itibarıyla cezaevinde yatan bir suçludur.


Yönetmenliğini Philip Martin 'in yaptığı Kalpazan - The Forger filminin oyuncuları; John Travolta, Christopher Plummer, Tye Sheridan'den oluşuyor.

Kalpazan - The Forger

Kalpazan - The Forger izle

Kalpazan - The Forger

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Kalpazan - The Forger filmi 2015 Suç, Dram türündedir.

Konusu:

ŠŠŠRaymond Cutter, sanat eserlerinden anlayan oldukça yetenekli ve durumu itibarıyla cezaevinde yatan bir hırsızdır. Onun kanser hastalığıyla boğuşan oğlunun durumunu fırsat bilen bir suç örgütü Raymond’a bir müze soygunu teklifi karşılığında onun erken tahliyesini sağlar. Daha sonra özgür kalan bu hırsız yanına oğlu ve babasını alıp oldukça heyecan dolu maceranın içine girer.

John Joseph Travolta
(d. 18 Şubat 1954, New Jersey), ABD'li oyuncu ve şarkıcı. Saturday Night Fever ve Grease filmlerindeki performansı ile öne çıkmaya başladı. İlginç fiziği; özellikle yüz yapısı onun en önemli özelliklerindendir. Oğlu Jett Travolta 2009 yılının başlarında hastalığı "Kawasaki Sendromu"na yenik düştü. Altı çocuğun en gencidir.New Jersey eyaletinde büyümüştür. Babası Salvatore yarı profesyonel futbolcudur.Annesi Helen ise bir aktrist idi.

Abigail Leigh Spencer
(d. 4 Ağustos 1981) Amerikan aktris. İlk büyük rolü oynuyordu Rebecca "Becca" Tyree All My Children. Daha sonra 1 Aralık 2006 tarihinde iptal edildi Lifetime Television orijinal seri Angela's Eyes, oynadı. Ayrıca Twix reklamlarda blogging meraklısı rolüyle bilinmektedir.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Premium HD2. KANAL 18 Temmuz Pazartesi 22:30-00:05

Filmden Resimler

Kalpazan - The Forger izle

 

Kalpazan - The Forger izle

 

Fragman İzle
Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, the forger konusu, dsmart 2016 izle, the forger izle, kalpazan izle,