TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Kalpazanlar - The CounterfeitersAlman Nazi Partisinin 1936'da gerçekleştirdiği en büyük kalpazanlık operasyonunu anlatan ve gerçek bir olaydan esinlenilerek çekilen bu film, II. Dünya Savaşı sırasında geçiyor.


Yönetmenliğini Stefan Ruzowitzky'nin yaptığı Kalpazanlar - The Counterfeiters filminin oyuncuları; August Diehl, Karl Markovics, Martin Brambach, August Zirner, Devid Striesow'den oluşuyor.

Kalpazanlar - The Counterfeiters

Kalpazanlar - The Counterfeiters izle

Kalpazanlar - The Counterfeiters

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Kalpazanlar - The Counterfeiters filmi 2007 - Almanya, Avusturya yapımı ve Dram, Savaş, Suç türündedir.

Konusu:

II. Dünya savaşı sırasında Nazilerin, savaşın tek galibi olabilmek için yaptıkları ahlakdışı işlerden biri de; sahte para basarak diğer ülke ekonomilerini çökertmektir. Bu iş için kurdukları gruba, el sanatları ve kalpazanlık konusunda çok iyi olan Salomon Sorowitsch da dahi ederler. Sefaletten kurtulan yaşamlarına rağmen, içinde bulundukları durum onları rahatsız eder. Ahlakdışı işler yapan insanlarla yaptıkları iş birliğinden duydukları utanç, onları vicdanlarıyla karşı karşıya getirir.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Fest HD Salı 20:00-21:45

Filmden Resimler

Kalpazanlar - The Counterfeiters izle

 

Kalpazanlar - The Counterfeiters izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviesmart fest hd, the counterfeiters izle, d-smart 2015 filmleri, the counterfeiters konusu, kalpazanlar izle,