TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Kanıma Gir - Let Me Inİskandinav sinemasının son dönem çıkardığı en iyi filmlerden biri olan Let the Right One In’in Hollywood versiyonu..


Yönetmenliğini Matt Reeves'nin yaptığı Kanıma Gir - Let Me In filminin oyuncuları; Chloe Moretz , Elias Koteas , Sasha Barrese , Richard Jenkins , Kodi Smit-mcphee'den oluşuyor.

Kanıma Gir - Let Me In

Kanıma Gir - Let Me In İzle

Kanıma Gir - Let Me In Konusu

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  Kanıma Gir - Let Me In  2010 - ABD , İngiltere Dram , Gizem , Korku türündedir.

Konusu:

İskandinav sinemasının son dönem çıkardığı en iyi filmlerden biri olan Let the Right One In’in Hollywood versiyonu..Owen içine kapanık ve arkadaş edinmekte zorlanan bir çocuktur. Yeni taşınan Abby ile dost olurlar. Aslında bir vampir olan Abby, Owen’ı herkese karşı korumaktadır. Elbette Owen bunu fark edecektir.

Moretz Atlanta, Georgia'da doğdu. Hollywood İlk rolü serisi Guardian iki bölümünde, onun ilk filmi Molly olarak Heart of Beholder oldu. Bu onun ikinci büyük ekran rolü kadar, 2005 yılında Amityville Horror daha yaygın onu tanıma Kazanılan remake değildi. Chelsea Lutz olarak onun performansı da ona Genç Sanatçı Ödülü'ne aday gösterildi. Kariyerine daha ne zaman o birkaç ortalama-TV Amityville sonra oynadığı roller aldı ve bir film Big Momma's House 2 ailenin çocukları olarak bir rolü oldu. TV rolleriyle en önemli olanları arasında My Name bir bölüm içinde Candy rolü Stoker ve Desperate Housewives Sherri Maltby olarak Is Earl vardır.Amityville Horror onu ilk film galası sonra, film, gala bir sık sık konuk oldu. O moda çevrede ile oynamayı seviyor, o da sık sık kendi ayırt edici tarzda onlara elbise giyer.

Koteas was born in Montreal, Quebec, Canada to a father who worked as a mechanic for the Canadian National Railways and a homemaker mother.[1] His parents are both of Greek descent, and he speaks Greek fluently. Koteas attended Vanier College in Montreal, Canada before leaving to attend the American Academy of Dramatic Arts in New York City in 1981, of which he is a 1983 graduate. He was a member of the Academy's 1983-1984 Production Company. He also attended the Actors' Studio in New York City, where he studied acting under Ellen Burstyn and Peter Masterson. During his early years, Koteas washed dishes and bussed tables in New York for $1 an hour. At the time, he was not a U.S. citizen and therefore was not allowed to work in that country.

Sasha Barrese Model ve aktirist olan Sasha Barresse'nin asıl adı Alexandra Barrese dir.. sinemanın yanısıra bir çok tv dizisindede rol alan Sasha Baresse Hawaii , maui doğumludur.Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiği ödül bulunmuyor.

Richard Dale Jenkins
, Amerikalı tiyatro , Film ve TV oyuncusu, Tiyatro kariyerinden sonra ilk olarak 1974 yılında birkaç film ve televizyon yapımlarında rol almaya başladı. 2008 yılında the visitor isimli filmde rol almış ve bu filmle En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü'ne aday gösterilmiştir.

Sinema TV 31.05.2013 02:15

Sinema TV 2 31.05.2013 04:00

Filmden Resimler

Kanıma Gir - Let Me In izle

 

Kanıma Gir - Let Me In izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv, let me in izle, d-smart filmleri, kanıma gir konusu, kanıma gir izle,