TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Kaptan Amerika: Kış Askeri - Captain America: The Winter SoldierKaptan Amerika’yı, Yenilmezler ile birlikte New York’ta yaşanan dehşet verici olayların ardından Washington D.C.’de huzur içinde yaşarken ve modern dünyaya uyum sağlamaya çalışırken buluyoruz.


Yönetmenliğini Anthony Russo, Joe Russo'nin yaptığı ve Oyuncuları Scarlett Johansson, Samuel L.Jackson, Chris Evans, Cobie Smulders, Stan Lee'den oluşuyor.

Kaptan Amerika: Kış Askeri - Captain America: The Winter Soldier

Kaptan Amerika: Kış Askeri - Captain America: The Winter Soldier  izle

Kaptan Amerika: Kış Askeri - Captain America: The Winter Soldier  D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz. 2014 - ABD Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera türündedir.

Konusu:

Kaptan Amerika’yı, Yenilmezler ile birlikte New York’ta yaşanan dehşet verici olayların ardından Washington D.C.’de huzur içinde yaşarken ve modern dünyaya uyum sağlamaya çalışırken buluyoruz. Kara Dul (Black Widow) ile güçlerini birleştiren Kaptan Amerika, kendisini susturmak için gönderilen profesyonel katillerle savaşırken bir yandan da giderek genişleyen bir komployu ortaya çıkarmak için çabalamaktadır.

Scarlett Johansson
, Amerikalı aktris. Bir Konuşabilse (Lost in Translation), Maç Sayısı (Match Point), Prestij (The Prestige), Vicky Christina Barcelona gibi filmlerin yanında, Marvel'in süper kahraman filmlerindeki Black Widow rolüyle tanınmıştır.1984 yılında New York City'de doğdu. Babası Karsten Johansson Danimarkalı bir mimar, dedesi Ejner Johansson ise senaryo yazarı ve yönetmendi.

Samuel L. Jackson Die Hard
'ların üçüncüsünde Bruce Willis'le ve The Long Kiss Godnight'da Geena Davis'le beraber rol alarak bugünkü popülerliğini kazandı. Yani 40'ından sonra şöhrete kavuştu. Bugün iyi bir aksiyon yıldızı ve karakter oyuncusu olduğunu ıspatlamıştır. Ona sinemada ilk şans tanıyan isim kendisi gibi bir siyah olan yetenekli yönetmen Spike Lee'dir.

Christopher Robert
"Chris" Evans, ABD'li oyuncu. Yönetmen anne (Lisa) ve dişçi babanın (Bob) oğlu olarak doğdu. Annesi yarı İtalyan yarı İrlandalıdır. Carly DuBray ve Shanna adlarında iki kız kardeşi, Scott adında bir erkek kardeşi vardır. Evans'ın ilk önemli rolü 2001 yapımı Not Another Teen Movie'deki Jake WyIer karakteridir.

Jacoba Fransisca Maria
'Cobie' Smulders (3 Nisan 1982) Vancouver,Kanada doğumlu aktris ve eski uluslararası model. Çok iyi Fransızca konuşabilmektedir ve Los Angeles, Kaliforniya'da yaşamaktadır. En çok bilinen rolü CBS ve Cnbc-e dizisi How I Met Your Mother'daki Robin Scherbatsky rolüdür.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 28 Şubat Pazar 21:00-22:56

Filmden Resimler

Kaptan Amerika: Kış Askeri - Captain America: The Winter Soldier  izle

Kaptan Amerika: Kış Askeri - Captain America: The Winter Soldier  izle

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, kış askeri izle, dsmart 2016 izle, the winter soldier konusu, kaptan amerika izle,