TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

KARABÜK D-Smart Bayileri

KARABÜK D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

KARABÜK D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgilerini SmartAbonelik ile öğrenmek ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049 Kampanyalar

Nasıl D-Smart üyesi olabilirsiniz, D-Smart sayesinde neleri izleyebilirsiniz gibi sorularınız varsa tam yerindesiniz. Web sitemiz üzerinden online abonelik başvurusu yapabilir, neleri izleyebileceğiniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. KARABÜK iline ait D-Smart abonelik ve satış bayileri, yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesine aşağıdaki tablo üzerinden göz gezdirebilirsiniz.


İlçe seçiniz:KARABÜK D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÇAĞLA TELEKOM 100 YIL MAHALLESİ 1002 NOLU CADDE 1/A MERKEZ KARABÜK EFLANİ
ÇAĞLA TELEKOM 100 YIL MAHALLESİ 1002 NOLU CADDE 1/A MERKEZ KARABÜK ESKİPAZAR
ÇAĞLA TELEKOM 100 YIL MAHALLESİ 1002 NOLU CADDE 1/A MERKEZ KARABÜK KARABÜK MERKEZ
ÇAĞLA TELEKOM 100 YIL MAHALLESİ 1002 NOLU CADDE 1/A MERKEZ KARABÜK OVACIK
ÇAĞLA TELEKOM 100 YIL MAHALLESİ 1002 NOLU CADDE 1/A MERKEZ KARABÜK SAFRANBOLU
ÇAĞLA TELEKOM 100 YIL MAHALLESİ 1002 NOLU CADDE 1/A MERKEZ KARABÜK YENİCE

KARABÜK D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:


KARABÜK ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Mayıs - 2022 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler veilicektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. KARABÜK iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.


KARABÜK D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.