TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Karanlık Cinayetler - The Frozen GroundSeri bir katil 17 kadını öldürmüş Amerika’nın en kötü serili katillerinden biri olan Robert Hansen’ın gerçek hikayesinden anlatıyor.


Yönetmenliğini Scott Walker'nin yaptığı ve Oyuncuları Nicolas Cage, Vanessa Hudgens, John Cusack, 50 Cent, Dean Norris'den oluşuyor.

Karanlık Cinayetler - The Frozen Ground

Karanlık Cinayetler - The Frozen Ground izle

Karanlık Cinayetler - The Yönetmenliğini Scott Walker'nin yaptığı ve Oyuncuları Nicolas Cage, Vanessa Hudgens, John Cusack, 50 Cent, Dean Norris'den oluşuyor. Frozen Ground  D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz. 2013 - ABD Gerilim, Polisiye türündedir.

Konusu:

ŠŠŠ17 kadını kaçırıp öldürmek suçundan 461 yıl hapse mahkum edilen Amerika’nın en azılı serili katillerinden biri olan Robert Hansen’ın gerçek hikayesinden yola çıkıyor. Emekliliğine haftalar kalmış dedektif Jack Halcombe son iki yılda 8 kadının benzer şekilde ortadan kaybolmasının ardında bir seri katil olduğundan şüphelenmektedir. Ancak ortada tek sağlam bir ipucu bile yoktur. Fakat bir gün Cindy isimli genç bir kız arkasında iz bırakmayan katilin elinden son anda kurtulmayı başarır. Dedektif Jack, Cindy ile görüşüp kanıtlar toplamaya çalışmaktadır katil ise Cindy’nin peşindedir. Katili yakalamak için her türlü tehlikeyi göze alan Jack kendini zamana karşı bir yarışın içinde bulur.

Nicholas Kim Coppola
, bilinen adıyla Nicolas Cage, Amerikalı aktör. Çok değişik türlerdeki filmlerde, çok farklı karakterleri başarıyla canlandıran Cage, 1995'te En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar kazanmıştır.1964'te Long Beach, California'da doğan Cage, yetiştirdiği ünlü sinemacılarla bilinen Coppola ailesinin bir üyesidir.

Vanessa Anne Hudgens
, Amerikalı aktris ve şarkıcı. Disney yapımı High School Musical film serisindeki Gabriella rolüyle ünlenmiştir.1988'de Greg ve Gina Hudgens'ın kızı olarak Salinas, California'da doğdu. İtfaiyeci babası İrlanda, annesi Filipin kökenlidir. Kız kardeşi Stella de oyunculuk yapmaktadır. 8 yaşında sahneye çıkmaya başladı. 15 yaşında bir reklam filminde oynamak için Los Angeles'a taşındı.

John Cusack
Koyu Katolik bir İrlandalı ailenin dördüncü çocuğu olarak dünyaya gelen John Cusack, oyunculuktaki başarılı kariyerini bir ölçüde de olsa genlerine borçlu. Babası Richard bir zamanlar hem oyuncu ve belgesel sinemacı iken dört kardeşi Joan, Susan, Anna ve Bill de oyunculukla uğraşıyorlar.

Curtis Jackson
, New York'un Queens mahallesinde zor şartlar altında büyümüştür. Babasını tanımayan Curtis, 8 yaşına kadar annesinin yanında büyür. Annesi bir uyuşturucu satıcısıydı ve Curtis 8 yaşında iken öldürüldü. Annesinin bir arkadaşı onu uyuşturucu konusunda sorun çıkmış ve öldürmüş.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 01 Ağustos Pazartesi 22:55-00:35

Filmden Resimler

Karanlık Cinayetler - The Frozen Ground izle

Karanlık Cinayetler - The Frozen Ground izle

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, the frozen ground izle, d-smart 2017 izle, the frozen ground konusu, karanlık cinayetler izle,