TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

KARANLIK YAKINDA - AND SOON THE DARKNESSİki arkadaşın planladıkları tatile çıkmaları ile başlar.İki güzel kız Arjantin'e gidip güneşlenecek denizin kumun tadını çıkartmaktır amaçları.Ancak ülkeye vardıktan alışveriş yapmak için küçük bir markete giden Stephanie dönüşte Ellie bulamaz.


Yönetmenliğini Marcos Efron'nin yaptığı KARANLIK YAKINDA - AND SOON THE DARKNESS filminin oyuncuları; Amber Heard, Karl Urban, Odette Annable, Gia Mantegna'den oluşuyor.

KARANLIK YAKINDA - AND SOON THE DARKNESS

KARANLIK YAKINDA - AND SOON THE DARKNESS İzle

KARANLIK YAKINDA - AND SOON THE DARKNESS

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  KARANLIK YAKINDA - AND SOON THE DARKNESS 2010- ABD  Korku,Gerilim türündedir.

Konusu:Filim iki iyi arkadaşın planladıkları tatile çıkmaları ile başlar.İki güzel kız Arjantin'e gidip güneşlenecek denizin kumun tadını çıkartmaktır amaçları.Ancak ülkeye vardıktan alışveriş yapmak için küçük bir markete giden Stephanie dönüşte  Ellie bulamaz ellin ortadan kaybolmuştur aslında yabancılar tarafından kaçırılmıştır ama kim neden yapmıştır beli değildir. arkadaşını aramaya başlar Bu sırada Michael (Karl Urban) ile karşılaşır Michael da aylar önce kaybolan birini aramaktadır İkisi birlikte kasabanın polisinden yardım ister Ancak polisin, kızları kaçıran çete için çalıştığından haberleri yoktur

Amber Laura Heard, ABD'li aktrist ve manken. 22 Nisan 1986 yılında Austin, Texas'ta dünyaya gelmiştir. Amber küçük yaşlarda St. Michael Katolik Akademisinden Hollywood kariyeri için ayrılmıştır. Küçük yaşlardayken okulda drama vs. rollerde oynuyan Amber 16 yaşındayken en iyi arkadaşını trafik kazasında kaybediyor ve katolikliği kim takar benzeri bir sözüyle ateist olduğunu açıkladı. Onyedisinde okulu bırakıp kariyeri için New York'a gitti ve orda modelliğe başladı daha sonra Los Angeles de aktristkiğe 2004 yılında Never Back Down filminde başrol oynamış ve film MTV ödülüne layık görülmüştür.

Karl Urban YeniZelanda 07 Haziran 1972 dogdu 8 yaşındayken ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Fakat lisenin sonuna kadar bir daha oyunculuk yapmadı. Yeni Zelanda'da bir televizyon dizisi olan 'Shortland Street'ten (1992) oyunculuk teklifi gelince bunu hemen kabul etti. İlerleyen yıllarda Wellington'da tiyatro oyunculuğu yaptı. Daha sonra Aucland'a taşındı ve burada da bazı dizilerde konuk oyunculuk yaptı. İlk sinema filmi, bir askeri canlandırdığı 'Chunuk Bair'dı.

Gösterim TarihleriSinema TV 25.02.2013 01:15

Sinema TV 2 25.02.2013 03:00

Filmden Resimler

KARANLIK YAKINDA - AND SOON THE DARKNESS izle

 

KARANLIK YAKINDA - AND SOON THE DARKNESS izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart film izle, karanlık yakında izlr, karanlık yakında konusu, sinema tv izle, karanlık yakında oyuncuları,