TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Karanlıkta - In DarknessYönetmeni Agnieszka Holland'in iddaasına göre, In Darkness (Karanlıkta) filmi gerçek bir hikayeye dayanıyor...


Yönetmenliğini Agnieszka Holland'nin yaptığı Karanlıkta - In Darkness filminin oyuncuları; Benno Fürmann , Weronika Rosati , Maria Schrader , Robert Wieckiewicz , Kinga Preis'den oluşuyor.

Karanlıkta - In Darkness

Karanlıkta - In Darkness İzle

Karanlıkta - In Darkness Konusu

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  Karanlıkta - In Darkness  2011 - Almanya , Polonya , Kanada Dram , Savaş türündedir.

Konusu:

Yönetmeni Agnieszka Holland'in iddaasına göre, In Darkness (Karanlıkta) filmi gerçek bir hikayeye dayanıyor...Leopold Socha, Naziler tarafından işgal edilen Polonya Lvov'da yaşayan bir kanalizasyon işçisi ve ufak tefek şeyler yürüten bir hırsızdır. Bir gün gettodaki tasfiyeden kaçmaya çalışan yahudilerle karşılaşır... Onlar için şehrin yer altındaki labirentinde para saklamayı kabul eder. İlk başlarda kar amaçlı bir iş anlaşması olan bu durum zamanla beklenmedik bir şekilde Yahudilerle Sacha'nın vicdanı arasında bir ittifaka dönüşür.

Benno Fürmann 17 ocak 1972de Berlinde doğmuştur.İlk oyunculuk deneyimini 1992de yaşamıştır. Günümüze kadar ise 60a yakın filmde rol almıştır..Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiğiödül bulunmuyor.

Giovanni Ribisi, Antonino Giovanni Ribisi adıyla Los Angeles, Kaliforniya'da doğdu. Annesi Gay (Landrum) aktörler ve yazarlar için menejerlik yapıyordu ve babası Albert Anthony Ribisi ise bir müzisyendi. Aktris henüz kazandığı veya aday gösterildiği ödül bulunmuyor.

SinemaTV 30.05.2013 16:30


SinemaTV 2 30.05.2013 18:15

Filmden Resimler

Karanlıkta - In Darkness izle

 

Karanlıkta - In Darkness izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv, in darkness izle, d-smart izle, karanlıkta film konusu, karanlıkta filmi izle,