TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Kardeşimden Sonra - Charlie St. CloudCharlie, erkek kardeşi Sam'in ölümüne bir türlü anlam veremez. Onun ölümünden duyduğu şüpe duygusu, Charlie'yi kardeşine en yakın olacağı mekana götürür.


Yönetmenliğini Burr Steers'nin yaptığı Kardeşimden Sonra - Charlie St. Cloud filminin oyuncuları; Zac Efron, Amanda Crew, Ray Liotta, Kim Basinger, Chris Massoglia'den oluşuyor.

Kardeşimden Sonra - Charlie St. Cloud

Kardeşimden Sonra - Charlie 

St. Cloud İzle

 

Kardeşimden Sonra - Charlie St. Cloud Konusu

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  Kardeşimden Sonra - Charlie St. Cloud   2010 - ABD , Kanada  Dram , Fantastik , Romantik türündedir.

Konusu: Charlie, erkek kardeşi Sam'in ölümüne bir türlü anlam veremez. Onun ölümünden duyduğu şüpe duygusu, Charlie'yi kardeşine en yakın olacağı mekana götürür. Charlie, yasını bundan böyle mezarlıkta çalışarak atlatacaktır. Kader onu mucizenin gerçekleşeceği yere kendi ayakları ile götürmüştür, Charlie kardeşi Sam ile yeniden karşılaşır. Her gece mezarlıkta Sam ile buluşan Charlie'nin hayatına Tess'in girmesi, tüm dengeleri değiştirecektir. Charlie ya gerçek hayatı seçecek ya da kardeşi Sam ile fantastik dünyasında yaşamayı tercih edecektir.

Amanda Crew Kariyeri eğlence sektöründe hip-hop,tap ve jazz danslarıyla başladı.
Büyük patlamasını Tanis rolüyle Kanada yapımı bir dizi olan 15/Love After da yaptı. 2 sezon bu dizide oynadı. Ayrıca Life As We Know It ve Smallville dizilerinde de ufak da olsa rol aldı. Sinemada ise Final Destination 3 ve She's the Man filmlerinde boy gösterdi. Wistler adlı başka bir Kanada yapımı dizi de ise başrol oyuncularından biriydi. Josh Zuckerman ile başrolünü paylaştığı Sex Driver filminde ise yıldızı parladı.

Ray Liotta 18 Aralık 1954 New Jersey Abd doğumlu. Gerçek adı Raymond Liotta olan aktör, Miami Üniversitesini bitirdi. Arkadaşı Steven Bauer’ın 1983’te Scarface filminde rol alması Ray Liotta’nın da imkanlarını büyük ölçüde genişletti. 1984’de “Thief of Hearts “ ten kazandığı ilk parayla 'Another World' isimli televizyon programının bir kaç bölümünün yapımcılığını üstlendi. Çeşitli dizi ve filmlerde oyunculuk yaptı. Michelle Grace ile yaptığı evlilikten bir çocuğu oldu.

Kimila Ann Basinger, ya da sinema dünyasındakı ismiyle Kim Basinger, 8 Aralık 1953 tarihinde A.B.D., Georgia, Athens'de dünyaya geldi. Babası Don Basinger, büyük bir orkestranın müzisyeni, annesi Ann ise aktris ve mankendir. İki erkek (Mick ve Skip) ve iki kız kardeşi (Ashley ve Barbara) vardır.Basinger 16 yaşına geldiğinde Athens Junior Miss Contest'de modellik yapmaya ve kısa zamanda 'Junior Miss Georgia' diye anılmaya başlandı. New York'a taşınan Basinger'in gerçek anlamda modellik kariyeri 'Eileen Ford' ile başladı.Mankenlik kariyerinde yüzü kısa zaman içinde ünlendi ve 70'li yılların pek çok dergisinde fotoğrafları yayınlandı.

SinemaTV27.04.2013 21:00

SinemaTV 227.04.2013 22:45

SinemaTV28.04.2013 15:30

SinemaTV 228.04.2013 17:15

Filmden Resimler

Kardeşimden - Sonra Charlie St. Cloud izle

 

Kardeşimden Sonra - Charlie St. Cloud 

izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: kardeşimden sonra izle, kardeşimden sonra oyuncuları, d-smart izle, charlie st. cloud, kardeşimden sonra konusu,