TIKLA ARA

KARS D-Smart Bayileri

KARS D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

KARS D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgileri ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049 Kampanyalar Paketler

Kars ili için D-Smart?a ait satış bayileri ve abonelikler, yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini aşağıda yer almaktadır, incelemesini yapabilirsiniz. Dilerseniz KARS D-Smart bayilerinin müşterilerine özel olarak hazırlamış olduğu indirimli D-Smart abonelik kampanyaları ile ilgili bilgileri için 0(212) 942 30 49 numaralı telefon hattı üzerinden iletişime geçebilir veya internet üzerinden abonelik başvurusu yapabilirsiniz.


KARS D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adresi İlçe
İSTASYON MAH. FAİKBEY CAD. NO:178 KARS MERKEZ
İSTASYON MAH. FAİKBEY CAD. NO:178 ARPAÇAY
İSTASYON MAH. FAİKBEY CAD. NO:178 DİGOR
ŞAHİN DERE MAH.HALARKASI CAD.NO:021XX KAĞIZMAN KARS KAĞIZMAN
İSTASYON MAH. FAİKBEY CAD. NO:178 SARIKAMIŞ
İSTASYON MAH. FAİKBEY CAD. NO:178 SELİM
İSTASYON MAH. FAİKBEY CAD. NO:178 SUSUZ
İSTASYON MAH. FAİKBEY CAD. NO:178 AKYAKA

KARS D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:


KARS ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Mayıs - 2021 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler veilicektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. KARS iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.


İlçe seçiniz:
KARS D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.