TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Katile Ağıt - Requiem For A KillerLucrèce kiralık katildir çok ciddi bir iş almıştır. Bir şirketin çıkarlarını tehdit eden bir opera sanatçısını öldürmesi istenmiştir.


Yönetmenliğini Jérôme Le Gris'nin yaptığı ve Oyuncuları Mélanie Laurent, Tchéky Karyo, Clovis Cornillac, Jean-Claude Dreyfus, Geoffrey Bateman'den oluşuyor.

Katile Ağıt - Requiem For A Killer

Katile Ağıt - Requiem For A Killer izle

Katile Ağıt - Requiem For A Killer filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2010 - Fransa Gerilim türündedir.

Konusu:

Lucrèce tam bir katildir yeni bir iş almıştır. Bir şirketin çıkarlarını tehdit eden bir opera sanatçısını ortadan kaldırmak. Kurbanına yaklaşmak için başvurduğu festivalde soprano olarak işe alınır fakat işler planladığı gibi gitmeyecektir.

Mélanie Laurent
Bale öğretmeni bir anne ile aktör bir babanın kızı olan Melanie Laurent'in hayatı ünlü aktör Gerard Depardieu ile tanıştıktan sonra değişmiş. Birbiri ardına TV dizilerinde ve sinema filmlerinde oynayan Laurent'in bir de Fransa'nın Oscar'ı sayılan Cesar ödülü var.

Tcheky Karyo,
1953'te asırlardır Türkiye'de yaşayan bir Musevi ailenin oğlu olarak İstanbul'da doğdu. Ancak ailesi daha sonra Fransa'ya göç etti. Tcheky Karyo, çocukken gittiği Paris'te oyunculuğa merak sardı. İlk gözdesi tiyatroydu, Cyrano Tiyatrosu'nda başladığı kariyerini, Companie Daniel Sorano'da devam ettirdi. Daha sonra da sayılı tiyatrolardan biri olan Strazburg'daki Strazburg Ulusal Tiyatrosu'na girdi. ‘‘Othello’’, ‘‘Macbeth’’, ‘‘Tartuffe’’ gibi klasiklerin yanı sıra çağdaş tiyatroyla da ilgilendi.

Kanal

Moviesmart Platin HD 3. KANAL 28 Eylül Pazartesi 19:25-21:10

Filmden Resimler

Hoovey izle

Hoovey izle

Fragman İzle


Kategori: