TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Kayıp Yaşamlar - Generation UmAmerikan'nın Los Angeles şehrinde hayat 24 saat durmaksızın yaşanmaktadır.Bu şehirde yaşayanlarda turistik olarak gezmeye gelenlerde şehrin büyüsüne kapılıp kendilerini zevk ve eğlencenin içinde bulmaktadırlar.


Yönetmenliğini Mark Mann'nin yaptığı Kayıp Yaşamlar - Generation Um filminin oyuncuları;Keanu Reeves , Bojana Novakovic , Adelaide Clemens , Daniel Sunjata , Jake Hoffman'den oluşuyor.

Kayıp Yaşamlar - Generation Um

Kayıp Yaşamlar - Generation Um İzle

Kayıp Yaşamlar - Generation Um Konusu

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  Kayıp Yaşamlar - Generation Um   2012 - ABD  Dram türündedir.

Konusu: Amerikan'nın Los Angeles şehrinde hayat 24 saat durmaksızın yaşanmaktadır.Bu şehirde yaşayanlarda turistik olarak gezmeye gelenlerde şehrin büyüsüne kapılıp kendilerini zevk ve eğlencenin içinde bulmaktadırlar.Kahramanlarımız üç yetişkin hercai insanların istediği tarzda yani sürekli eğlenmek,içki içmek,günü birlik ilişkiler yaşamak üzerine geçirdikleri 24 saatlik yoğun tempo beyaz perdeye aktarılmış.Bu tarz yaşamın getirdiği sıkıntılarında anlatıldığı film oyuncuların performanları ve konunun kaliteli bir şekilde kurgulanarak bizlere aktarılması ile izlenebilir bir kimlik kazanmış.

Keanu Reeves, 1964 Lübnan doğumlu, Kanadalı sinema oyuncusu ve müzisyen. İsmi Hawaii dilinde 'dağların üzerinde esen soğuk rüzgar' anlamına gelen Reeves, oyunculuk kariyerinin yanında kendi rock grubu The Dogstar'da bas gitar çalıyor.Keanu Charles Reeves, Beyrut'ta bir gece kulübünde tanışarak evlenen Çin ve Hawaii asıllı Amerikan vatandaşı, jeolog, Samuel Nowlin Reeves ile İngiliz vatandaşı, kostüm tasarımcısı ve show kızı Patricia Taylor'ın iki çocuklarından ilki olarak 2 Eylül 1964'de dünyaya geldi. Anne ve babasının, Keanu henüz iki yaşındayken ayrılmalarından sonra, annesi, Keanu ve kız kardeşi Kim'le birlikte New York'ta yaşamaya başladı.

Daniel Sunjata (Daniel Sunjata Condon doğdu, 30 Aralık 1971) film, televizyon ve tiyatro yapan bir Amerikalı aktör. O en iyi FX TV dizisi Franco Rivera rolüyle tanınıyor, Rescue Me.USA Network 2.013 serisi Graceland.Sunjata Paul Briggs doğdu ve Chicago, Illinois büyüdü gibi Sunjata en son roldür. O bir polis memuru olan manevi oğlu ve bir sivil haklar işçi. O iki devlet şampiyonluk futbol takımları için linebacker oynadı Chicago'da Mount Carmel Lisesi'nden mezun, İrlanda Alman ve Afrikalı-Amerikalı heritage.Sunjata, taşımaktadır. O Florida A & M Üniversitesi ve Lafayette Louisiana Üniversitesi'nde lisans eğitimini tamamladı. Daha sonra Sanat New York Üniversitesi Tisch School Yüksek Lisans Oyunculuk Programı güzel sanatlar alanında yüksek lisans derecesini aldı.

Adelaide Clemens (30 kasım 1989) bir Avustralya aktris. O televizyon dizisi rolüyle My Way Aşk için 2008 yılında Logie Ödülü'ne aday gösterildi. 2012 yılında, Clemens Parade End bir başrol oynadı. Clemens da X-Men Origins yer aldı: Wolverine ve korku filmi Silent Hill Heather Mason tasvir: Vahiy 3D.Clemens Brisbane, Avustralya'da doğdu. Bir İngiliz babanın kızı, o Japonya, Cognac, Fransa ve o Hong Kong Uluslararası Okulu katıldı Hong Kong'da bir çocuk olarak yaşadı. O 12 yaşındayken, ailesi Avustralya'da yaşayan döndü.

SinemaTV 27.05.2013 21:00

SinemaTV 2 27.05.2013 22:45

SinemaTV 28.05.2013 11:00

SinemaTV 2 28.05.2013 12:45

Filmden Resimler

Kayıp Yaşamlar - Generation Um izle

 

Kayıp Yaşamlar - Generation Um izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv, d-smart izle, kayıp yaşamlar izle, generation um izle, kayıp yaşamlar konusu,