TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Kiminle Evlendim - Killersİlk görüşte birbirlerine aşık olan iki kişi biran önce evlenme kararı alır. Bu kararı almadan önce hesaba katmadıkları bir şey vardır.Birbirlerini ne kadar tanıyor? Evlendikten sonra gizli sırlar ortaya çıkar.


Yönetmenliğini Robert Luketic'nin yaptığı ve Oyuncuları Ashton Kutcher, Katherine Heigl, Katheryn Winnick, Usher Raymond, Catherine O'Hara'den oluşuyor.

Kiminle Evlendim - Killers

Kiminle Evlendim - Killers izle

Kiminle Evlendim - Killers filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2010 - ABD Aksiyon, Komedi, Romantiktüründedir.

Konusu:

İlk görüşte birbirlerine aşık olan iki kişi biran önce evlenme kararı alır. Bu kararı almadan önce hesaba katmadıkları bir şey vardır.Birbirlerini ne kadar tanıyor? Evlendikten sonra gizli sırlar ortaya çıkar.

Christopher Ashton Kutcher, ABD'li aktör. 2004 yapımı Kelebek Etkisi'ndeki Evan Treborn ve 2013'te gösterime giren Jobs filmindeki Steve Jobs rolleriyle hatırlanmaktadır.Kutcher 1978'de Cedar Rapids, Iowa'da dünyaya geldi. Annesi Diane, babası Larry, ablası Tausha ve ikiz kardeşi Michael ile Iowa'da büyüdü. Lise yıllarında aktörlüğe ilgi duymaya başladı. Iowa Üniversitesi'nin Biyokimya Mühendisliği bölümüne kaydoldu.

Katherine Heigl
Emmy ödülü sahibi, Altın Küre'ye aday gösterilmiş oyuncu. Roswell, Grey's Anatomy dizilerindeki, Knocked Up ve 27 Dresses filmlerindeki rolleri ile tanınır.

Katheryn Winnick
1977'de Etobicoke'da doğdu. Ukraynalı bir ailenin çocuğuydu ve akıcı bir biçimde Ukraynaca konuşabiliyordu. Winnick, içlerinde Paramount'un Failure to Launch (Düş Yakamızdan) (Matthew McConaughey ile) ve New Line'nin Eğleniş (Amusement) de dâhil olmak üzere birçok yapım şirketi ile çalıştı.

Usher Raymond
(d. 14 Ekim 1978), ABD'li 5 Grammy ödülü kazanmış RnB müzisyeni. En çok grammy kazanan siyah şarkıcılardan biridir.yalnızca 3 albümle 35 milyon satış grafiği elde etmiştir. 1994 yılında tanıtım albümü olan 'Usher' ile müzik dünyasıyla tanıştı.Bu albümüyle çok iyi satış grafiği elde edemesede dikkatleri üzerine çeken Usher 1997'de, liseden mezun olduktan sonra, ikinci albümü 'My Way'i yayınlandı.

Catherine Anne
O'Hara, Kanadalı komedyen ve aktris. Sinema dünyasında Beetlejuice ve Evde Tek Başına filmlerindeki rolleriyle hatırlanmaktadır.1954'te Toronto'da İrlanda kökenli bir ailenin 7 çocuğundan 6.sı olarak dünyaya geldi. Burnhamthorpe Collegiate Institute'ta okudu. 1974'te The Second City adlı tiyatro grubunda çalışmaya başladı.

Kanal

Moviesmart Platin HD 23 Şubat Pazartesi 21:15-23:05

Filmden Resimler

Kiminle Evlendim - Killers izle

Kiminle Evlendim - Killers izle

Fragman İzleKategori: