TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Kıyamet Günü - The ImpossibleGerçek bir hikayeden esinlenilen filmde; 2004 deki büyük Tsunami felaketinin ortasından kalan bir ailenin korku içerisinde yaşama tutunma mücadelesi anlatılıyo


Yönetmenliğini Juan Antonio Bayona'nin yaptığı Kıyamet Günü - The Impossible filminin oyuncuları; Naomi Watts, Ewan McGregor, Geraldine Chaplin, Marta Etura, Tom Holland'den oluşuyor.

Kıyamet Günü - The Impossible

Kıyamet Günü - The Impossible İzle

Kıyamet Günü - The Impossible Konusu

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  Kıyamet Günü - The Impossible 2012 - İspanya , ABD Aksiyon , Dram , Gerilim türündedir.

Konusu: Gerçek bir hikayeden esinlenilen filmde; 2004 deki büyük Tsunami felaketinin ortasından kalan bir ailenin korku içerisinde yaşama tutunma mücadelesi anlatılıyor... Kıyamet Günü filminde beş kişilik mutlu bir aile tablosu… Bu tablonun karşısında ise uçsuz bucaksız mavi, tüm güzelliğinisunuyor. ‘Kıyamet Günü’nde bu güzelliğin, tablonun renklerini nasıl akıttığını izleyeceksiniz‘Kıyamet Günü’,büyük bir kurtuluş hikâyesini anlatıyor.Baba Henry, iki çocuğuyla bir yerdeyaşam mücadelesi verirken; anne Mariaise başka bir yerde diğer çocuklarıylahayatta kalmaya çalışıyor.

Naomi Ellen Watts (d. 28 Kasım 1968) İngiliz ve Avustralyalı aktrist. Mulholland Drive, Halka ve King Kong filmlerinin oyuncusu sanatçı, Akademi Ödülü'ne 21 Grams filmindeki rolüyle aday gösterilmişti.Watts Shoreham, Kent, İngiltere'de doğdu. Sanatçı 7 yaşındayken babası Peter Watts öldü. Annesi onunla birlikte Kuzey Galler'e yerleşti. Daha sonra 1982 yılında ailesiyle birlikte Sydney Avustralya'ya giderek bu ülkenin vatandaşı oldular. Sanatçı bunu şöyle ifade eder: 'Düşündüğümde kendimi Britanyalı hissediyorum ve Birleşik Krallık'ta çok güzel anılarım var, 14 yaşımdayken İngiltere'den hiç ayrılmak istememiştim.

Ewan McGregor 31 mart 1971 doğumlu, tam adi Ewan Gordon Mcgregor olan karizmatik oyuncu.Sarki söölemeyi çok seven Ewan'in, her zaman hayali bi rockstar olmakmis ama yinede oyunculugu çok seviyormus ve oyunculuktan baska bir is yaptigini da düsünemezmis. 1995'te Fransa'da Eve Mavrakis'le evlenmis ve bu evlilikten iki tane kizi olmuştur.(Clara Mathilde ve Esther Rose) Şu an ailesiyle birlikte Londra'da yaşamaktadır.Ayrica Ewan birkaç tane motorsiklete sahiptir. Kendisi sıkı bir Oasis hayranidir. Bir de ek bilgi oyunculuga yeni basladigi siralarda Jude Law ev arkadasiymis o zamandan bu zamana kadar gelen iyi bir dostluklari da varmis.

Charles Chaplin
'in kızı.Çocukluğunda kameralarla onu tanıştıran Limelight'tan beri ünlü soyadını 'Doctor Zhivago' ve 'Nashville' gibi klasiklerde oynayarak gururla taşıdı.İspanya'daki Carlos Saura'nın en tanınmış 'Peppermint Frappe','Cria Cuervos','Elisa Vida Mia' ve 'Mama Cumple Cian Anos' gibi filmlerde rol aldı.'The Age of Innocence'(Masumiyet Çağı) ve 'Chaplin' gibi son dönem filmlerinde ve 'Mother Teresa:in the Name of God's Poor' gibi dizilerde çalıştı.

Marta Etura Palenzuela
(San Sebastian, 28 Ekim 1978) İspanyol aktris.bir dekoratör ve girişimci kızı San Sebastian 28 Ekim 1978 tarihinde doğdu. O bir aktris olmak istiyordu çocukluk, ama beri ebeveynleri iki yıl ve bir direksiyon montajı için çalışmaya ikna etmek. Bu projelerin Madrid'e taşındı taahhüt ve Okul Cristina Rota of kaydoldu için. Hayatta kalmak için o garson olarak çalıştı ve bazı noktalar yer aldı. Sadece mezunu.Şu, Joaquín Oristrell film oldu bazı Etura Marta, Bethlehem de, annesi ile zor bir ilişki muhafaza genç bir aktris oynadı dahil olmak üzere okulun son oyuncular ile utanç var.

21 NİSAN PAZAR 21:00 D-Smart SİNEGOLD HD

Filmden Resimler

Kıyamet Günü - The Impossible izle

 

Kıyamet Günü - The Impossible izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart filmleri, kıyamet günü izle, kıyamet günü konusu, the impossible, kıyamet günü oyunculari,