TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Komik Bir Hikaye - It's Kind Of A Funny Storyİntihar teşebbüsü sonrası tedavi gören Craig'in hastanede tanıştığı, hepsi birbirinden farklı ve eğlenceli arakterler üzerine yapılmış bir film


Yönetmenliğini Ryan Fleck, Anna Boden'nin yaptığı Komik Bir Hikaye - It's Kind Of A Funny Story filminin oyuncuları; Zach Galifianakis , Emma Roberts , Lauren Graham , Viola Davis , Zoë Kravitz'den oluşuyor.

Komik Bir Hikaye - It's Kind Of A Funny Story

Komik Bir Hikaye - It's Kind Of A Funny Story İzle

Komik Bir Hikaye - It's Kind Of A Funny Story Konusu

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  Komik Bir Hikaye - It's Kind Of A Funny Story   2010 - ABD Dram , Komedi, Aksiyon , Gerilim,türündedir.

Konusu: İntihar teşebbüsü sonrası tedavi gören Craig'in hastanede tanıştığı, hepsi birbirinden farklı ve eğlenceli karakterler üzerine yapılmış bir film.En yakın arkadaşının kız arkadaşına abayı yakan lise öğrencisi Craig, hayatının pek de umduğu gibi gitmediğini düşünerek depresyona girer İntihara meyilli ruh hali, onu bir psikiyatri kliniğinden yardım almaya teşvik eder Ancak bu klinikte en az 5 gün geçirmesi zorunludur Başta biran önce kurtulmayı istediği bu yerde yaşadığı beş günlük hastane macerası, hayata, aşka, mutluluğa ve deliliğe dair bambaşka değerler barındırıyor.

Zach Galifianakis Amerikalı komedyen ve aktör. Oynadığı çok sayıdaki filmi ve televizyon gösterileriyle tanınır. Kariyerinin ilk yıllarını daha çok kapalı mekân komedyeni olarak geçirmişse de 2009 yapımıThe Hangover (Felekten Bir Gece) adlı başarılı filmde sergilediği performansla uluslararası üne kavuşmuştur.

Emma Roberts(10 Şubat 1991) Amerikalı aktris ve şarkıcı,aktör Eric Roberts'ın kızı ve Julia Roberts'ın yeğeni.Kariyerine ilk adım atışı 9 yaşında Blow adındaki filmle gerçekleşti.Tanınmasını sağlayan rolü ise Nickelodeon'da yayınlanan Unfabulous adlı dizideki başrolüdür.Ayrıca Aquamarine, Nancy Drew, Wild Child, ve Hotel for Dogs gibi filmlerle de kariyerine devam etmektedir.Emma'nın ilk albümü 2005'de piyasaya çıkan.

Lauren Helen Graham 16 Mart 1967'de Honolulu, Hawaii'de doğdu. Annesiyle babası boşandığında henüz 5 yaşındaydı. Annesi müzik kariyeri için Avrupa'ya yola çıktığında babasıyla birlikte Fairfax, Virginia da yaşamaya başladı. 1981'de babası, üvey annesi Karen Graham ile evlendi. Lauren her zaman atları çok sevdi ve bir jokey olmayı istedi ama bu iş için fazla uzundu. Daha sonra oyunculuğu keşfetti. Okul yıllarında bir kaç oyunda rol aldı. Barnard Fakültesinden mezun olduktan sonra 1992'de Güney Metodist Üniversitenin Medows okuluna katıldı. 1995'te Los Angeles'e geldi ve kadın bir garson olarak çalışmaya başladı.

Filmden Resimler

Komik Bir Hikaye - It's Kind Of A Funny Story izle

 

Komik Bir Hikaye - It's Kind Of A Funny Story  izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart filmleri, komik bir hikaye oyuncuları, komik bir hikaye konusu, komik bir hikaye yönetmen, komik bir hikaye izle,