TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Küçük Deniz Kızı Ponyo - Gake no ue no PonyoŠKüçük ve sevimli bir Japon balığı olan Ponyo'nun en büyük hayali insan olmaktır. Bu umutsuz hayali onu maceradan maceraya sürükleyecektir. Bu esnada beş yaşındaki bir oğlan çocuğu ile arkadaşlık etme fırsatı yakalar.


Yönetmenliğini Hayao Miyazaki'nin yaptığı Küçük Deniz Kızı Ponyo - Gake no ue no Ponyo filminin oyuncuları; Matt Damon, Cate Blanchett, Liam Neeson, Tina Fey, Betty White'den oluşuyor.

Küçük Deniz Kızı Ponyo - Gake no ue no Ponyo

Küçük Deniz Kızı Ponyo - Gake no ue no Ponyo izle

Küçük Deniz Kızı Ponyo - Gake no ue no Ponyo

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Küçük Deniz Kızı Ponyo - Gake no ue no Ponyo filmi 2008 - Japonya yapımı ve Animasyon, Aile, Macera türündedir.

Konusu:

Ponyo, kırmızı elbise giyen ve insan olmak isteyen bir Japon süs balığıdır. Deniz kenarında, iç denize bakan bir kayanın üzerinde yaşayan beş yaşındaki Sosuke, bir sabah, kayalık sahilinde oynarken, saçlarını reçel kavanozuna sıkıştırmış Ponyo ile tanışır. Sosuke onu kurtarıp plâstik bir kovaya koyar. Zaman geçtikte Ponyo ve Sosuke birbirlerine hayran kalırlar. Sosuke, Ponyo'ya korkmamasını ve onu koruyacağını söyler. Ama bir zamanlar insan olan Ponyo'nun babası Fujimoto onu okyanusa dönmesi için zorlar. Ponyo, insan olmak istediğini söyler ve istemeden de olsa dünyanın ekoloji dengesini bozar.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Family HD Salı 20:00-23:35

Filmden Resimler

Küçük Deniz Kızı Ponyo - Gake no ue no Ponyo izle

 

Küçük Deniz Kızı Ponyo - Gake no ue no Ponyo izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviesmart family hd, ponyo izle, d-smart 2015 filmleri, ponyo konusu, küçük deniz kızı ponyo izle,