TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

KUTUP FIRTINASI - POLAR STORMKutup Fırtınası filminde büyük bir tehdit oluşturan kuyruk yıldızı olan Copernicus dünyaya çarpınca o güne kadar hiç görülmemiş bir olay meydana gelmiştir.


Yönetmenliğini Paul Ziller'nin yaptığı KUTUP FIRTINASI - POLAR STORM filminin oyuncuları; Jack Coleman, Emma Lahana, Tyler Johnston, David Lewis, Dean Redman, Roger R. Cross, Holly Dignard, Marsha Regis, Rob Morton, Scott Lyster, Holly Elissa Lamaro, Donovan Cerminara, Terry David Mulligan, Nicholas Carella, Jay Brazeau'den oluşuyor.

KUTUP FIRTINASI - POLAR STORM

KUTUP FIRTINASI - POLAR STORM İzle

KUTUP FIRTINASI - POLAR STORM

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  KUTUP FIRTINASI - POLAR STORM 2009- ABD  Aksiyon, Macera, Bilimkurgu türündedir.

Konusu:Kutup Fırtınası filminde büyük bir tehdit oluşturan kuyruk yıldızı olan Copernicus dünyaya çarpınca o güne kadar hiç görülmemiş bir olay meydana gelmiştir. düşman ülkeler amerika ve rusya bu felaketi araştırmak için birlikte mücalede ederler. astrofizikçi James Mayf,eld, lisede öğretmen olan eşini, oğlunu ve halkı kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmak zorundadır Jack Coleman 21 Şubat 1958 yılında dünyaya gelmiştir.

John MacDonald "Jack" Coleman (d. 21 Şubat 1958) ABD'li aktör ve senaryo yazarı. Altıncı jenerasyondan Benjamin Franklin'in torunudur.[2] Duke Üniversitesi mezunudur. Aktrist Beth Toussaint ile evlidir. İlk önemli rolü 1981-1982 yılları arasında Days of our Lives isimli dizide canlandırdığı Jake Kositchek isimli karakterdir.Dynasty dizisinde seksenli yıllarda ilk gay karakterlerden birini (Steven Carrington) canlandırmıştır. Bu rolü ilk olarak canlandıran aktör Al Corley'dir. Coleman bu karakteri 1988 yılına kadar oynamaya devam etmiştir.

Gösterim TarihleriSinema TV 27.02.2013 11:30

Sinema  TV 2 27.02.2013 13:15

Filmden Resimler

KUTUP FIRTINASI - POLAR STORM izle

 

KUTUP FIRTINASI - POLAR STORM izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart sinema, kutup fırtınası konusu, kutup fırtınası izle, sinema tv izle, kutup fırtınası oyuncular,