TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Le Boşanma - Le DivorceCalifornia’lı Isabel Walker (Hudson), zor bir dönemden geçen hamile kız kardeşi Roxanne'i (Watts) ziyaret etmek için Paris'e gelir. Roxanne eşi tarafından başka bir kadın için terk edilmiştir.


Yönetmenliğini James Ivory'nin yaptığı Le Boşanma - Le Divorce filminin oyuncuları; Naomi Watts , Glenn Close , Melvil Poupaud , Leslie Caron , Thierry Lhermitte'den oluşuyor.

Le Boşanma - Le Divorce

Le Boşanma - Le Divorce izle

Defiance

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Le Boşanma - Le Divorce 2003 - ABD , Fransa Dram , Komedi , Romantik  türündedir.

Konusu:

California’lı Isabel Walker (Hudson), zor bir dönemden geçen hamile kız kardeşi Roxanne'i (Watts) ziyaret etmek için Paris'e gelir. Roxanne eşi tarafından başka bir kadın için terk edilmiştir. Kardeşine, onun bu zor günlerinde destek olan Isabel diğer taraftan, Fransız bir diplomat ile duygusal bir ilişki yaşamaya başlar. Birbirini izleyen olaylar skandala dönüşüp, tuhaf bir şekle büründüğünde, Fransızların sofistike ve kendini beğenmiş rasyonalizmine karşı kız kardeşler birbirlerine tutunmak zorunda kalacaklardır.

Naomi Ellen Watts (d. 28 Kasım 1968) İngiliz ve Avustralyalı aktrist. Mulholland Drive, Halka ve King Kong filmlerinin oyuncusu sanatçı, 21 Grams filmindeki rolüyle 2004 yılında Oscar ödülüne aday gösterilmişti.
Watts Shoreham, Kent, İngiltere'de doğdu. Sanatçı 7 yaşındayken babası Peter Watts öldü. Annesi onunla birlikte Kuzey Galler'e yerleşti. Daha sonra 1982 yılında ailesiyle birlikte Sydney Avustralya'ya giderek bu ülkenin vatandaşı oldular. Sanatçı bunu şöyle ifade eder: 'Düşündüğümde kendimi Britanyalı hissediyorum ve Birleşik Krallık'ta çok güzel anılarım var, 14 yaşımdayken İngiltere'den hiç ayrılmak istememiştim.

Glenn Close, 1982 (The World According to Garp), 1983 (The Big Chill) ve 1984 (The Natural) yıllarında en iyi yardımcı kadın oyuncu, 1987 (Fatal Attraction) ve 1988 (Dangerous Liaisons) yıllarında ise en iyi kadın oyuncu dalında Akademi Ödüllerine aday gösterilmiştir.Glenn Close, 3 yıl üst üste (1982-1984) en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında bu ödüle aday gösterilen tek kadın oyuncudur.

Sinema TV Aşk 20.07.2013 20:45

Sinema TV Aşk 21.07.2013 13:30

Filmden Resimler

Le Boşanma - Le Divorce izle

 

Le Boşanma - Le Divorce izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv aşk, le divorce izle, d-smart 2014 filimleri izle, le boşanma konusu, le boşanma izle,