TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Madam Bovary - Madame BovaryAnnesi İrlanda asıllıdır. Kariyerine Private Parts, The Truman Show, Saving Private Ryan, The Negotiator, ve Man on the Moon filmlerindeki yardımcı oyuncu karakterleriye başlamıştır.


Yönetmenliğini Sophie Barthes'nin yaptığı ve Oyuncuları Paul Giamatti, Mia Wasikowska, Ezra Miller, Logan Marshall-Green, Rhys Ifans'den oluşuyor.

Madam Bovary - Madame Bovary

Madam Bovary - Madame Bovary izle

Madam Bovary - Madame Bovary  D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz. 2014 - ABD Dram türündedir.

Konusu:

Paul Edward Valentine Giamatti, İtalyan asıllı Amerikalı aktör. Annesi İrlanda asıllıdır. Kariyerine Private Parts, The Truman Show, Saving Private Ryan, The Negotiator, ve Man on the Moon filmlerindeki yardımcı oyuncu karakterleriye başlamıştır. Daha sonra 2000'li yıllarda çektiği American Splendor, Sideways, Cinderella Man, The Illusionist, John Adams, Cold Souls, Barney's Version, ve Win Win filmlerinde başrolde yer almıştır.

Mia Wasikowska
, Polonya asıllı Avustralyalı aktris. 2010'da rol aldığı Alice Harikalar Diyarında filmindeki Alice karakteri ile tanınmıştır.Polonya'dan 1974'te Avustralya'ya göç etmiş fotoğrafçı Marzena Wasikowska ile bir başka fotoğrafçı John Reid'in 3 çocuğundan ikincisi olarak Canberra'da doğdu. Jess adlı bir ablası, Kai adlı bir erkek kardeşi vardır.

Diane Heidkrüger
, bilinen adıyla Diane Kruger, Alman sinema oyuncusu. Wolfgang Petersen'in Truva filmindeki Helen rolüyle tanınmaktadır.Kruger 1976'da, Algermissen, Hildesheim'da doğdu. Babası Hans-Heinrich bilgisayar uzmanı, annesi Maria-Theresa ise bankacıydı. Stefan adında bir erkek kardeşi vardır.

Jared Leto
Amerikan aktör ve müzisyendir(30 Seconds to Mars solisti). Aktör olarak ilk performansını Jordan Catalano rölünde My So-Called Life'da gerçekleştirmiştir. Kariyerinde dönüm olan film Requiem for a Dream olmuştur.

Juno Violet Temple
, İngiliz aktris. Notes on a Scandal filmiyle ünlenmiş, daha sonra Hollywood filmlerinde boy göstermeye başlamıştır.Temple 1989'da Londra'da dünyaya geldi. Babası Julien Temple yönetmen, annesi Amanda Pirie film yapımcısıdır. Leo ve Felix adında iki erkek kardeşi vardır.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 13 Şubat Cumartesi 21:00-22:58

Filmden Resimler

Madam Bovary - Madame Bovary izle

Madam Bovary - Madame Bovary izle

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, madame bovary izle, dsmart 2017 izle, madame bovary konusu, madam bovary izle,