TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Maksimum Tehlike - Maximum ConvictionMaksimum Tehlike - Maximum Conviction filmini D-Smart Sinema TV'den izleyebilirsiniz.


Yönetmenliğini Keoni Waxman'nin yaptığı Maksimum Tehlike - Maximum Conviction filminin oyuncuları; Steven Seagal , Steve Austin , Sharlene Royer , Bren Foster , Aliyah O'brien'den oluşuyor.

Maksimum Tehlike - Maximum Conviction

Maksimum Tehlike  - Maximum Conviction izle

Maksimum Tehlike - Maximum Conviction

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Maksimum Tehlike - Maximum Conviction 2012 - ABD Aksiyon , Komedi , Romantik Film  türündedir.

Konusu:

Eski siyah ops operatif Tom Steele (Seagal) ve onun ortağı Manning (Austin) açığa eski bir hapishane atanmış, bunlar iki gizemli kadın mahpuslar gelişini nezaret gerekir. Yeni gelenler arama geçmeden, paralı elit bir kuvvet saldırı hapishane. Kadınların gerçek kimliklerini ortaya çıkar gibi, Steele o düşündüğümüzden çok daha büyük bir şeyin ortasında yakalanmış olduğunu fark eder.

Steven Seagal Japon dövüş sanatları konusunda uzman olan Steven Seagal, aksiyon filmlerinin vazgeçilmez isimlerinden biri. Segal filmleri, yüksek dozda şiddet içeren filmler olmakla beraber, ruhani konulara yer vermeleri, çevre duyarlılığı gibi sosyal konulara eğilmeleri ile benzerlerinden ayrılmakta.10 Nisan 1951’de Amerika’nın Michigan eyaletinde tıbbi teknisyen bir anne ile matematik öğretmeni bir babanın çocuğu olarak dünyaya gelen Seagal, beş yaşında ailesiyle birlikte California’ya taşındı. Daha yedi yaşındayken dövüş sanatlarına duyduğu ilgi, onu evlerinin yakınlarındaki Garden Grove’da aikido dersleri almaya yöneltti.

Steve Austin 18 aralık 1964 doğumlu bir amerikan profesyonel güreşçidir.wwe 'nin sahibi vince mcmahon 'nun sözünü hiç dinlememesiyle ünlüdür. çoğu defa patronuyla dolaylı yollardan veya direkden tartışmış ve kavgaya dönüşmüştür. fakat birçok başarıya imza atmıştır. özellikle 30 güreşcinin yer aldığı royal rumble turnuvasını 3 defa kazanması büyük başarıdır. ayrıca güreş 'ten emekli olduktan sonra bazı filmlerde oynamıştır.

Sharlene Royer Bir Haiti'li anne ve Fransız asıllı Kanadalı babanın kızı Sharlene hem İngilizce hem de Fransızca bilmektedir. 7-18 yaşlarında bir dansçı oldu klasik Louise Lapierre ve Les Grands Balesi Eddie Toussaint ile çalıştı sahip, bale, jazz ve dokunun eğitimli ve sadece 13 yaşında genç bir bayan olarak des Place Montreal dünya standartlarındaki sanat sahnede yer aldı.Bir model ve oyuncu olarak çalışırken, Bayan Royer ve 1999 yılında alkışlanan dublör koordinatörü Alan Oliney tarafından keşfedildi.Onu en son başarıları ona 2007 Soba (Blackness Ödülleri Sound) en iyi kadın oyuncu ödülü kazanmıştır Fransız CBCLe 7e yuvarla konulu Julliette olarak başrolü üstün oyunculuk işleri (2006) sayılabilir.

Filmden Resimler

Maksimum Tehlike  - Maximum Conviction izle

 

Maksimum Tehlike  - Maximum Conviction izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv, maksimum tehlike, dsmart izle,