TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Melekler ve Şeytanlar - Angels & DemonsYıllar önce kurulmuş sadece kardeşlerden olüşan gizli bir örgüt. Dünyayı yok edecek bir sırları var.


Yönetmenliğini Ron Howard'nin yaptığı ve Oyuncuları Tom Hanks, Ewan McGregor, Stellan Skarsgård, Pierfrancesco Favino, Ayelet Zurer'den oluşuyor.

Melekler ve Şeytanlar - Angels & Demons

Melekler ve Şeytanlar - Angels & Demons izle

Melekler ve Şeytanlar - Angels & Demons filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film2009 - ABD Gerilim, Suçtüründedir.

Konusu:

Yıllar önce kurulmuş sadece kardeşlerden olüşan gizli bir örgüt. Dünyayı yok edecek bir sırları var. Bu örgüt Illuminati'nin -Galileo zamanından beri Katolik Kilisesi'nin bağnaz inançlarını lanetleyerek bilimin yararlarını yücelten- hala faaliyette olup cinayetler işlediğini öğrenince şok geçirir. Parlak bir fizikçi olan Leonarda Vetra cinayete kurban gitmiştir.

Thomas Jeffery Hanks
1956 Amerika Doğumlu. Dramadaki başarısını kanıtlamadan önce bir çok aile ve komedi filmlerinde rol almış ve 2 oskar ödüllü ve tüm zamanların en çok kazanan ve beyazperdenin önemli aktörlerinden biri. Başarılı geçen bir eğitim hayatı ve çok önem verdiği ailesine bağımlı olarak bilinen aktör başarısının sırrını aliesine bağlamaktadır.

Ewan McGregor Gordon Mcgregor
olan karizmatik oyuncu.Sarki söölemeyi çok seven Ewan'in, her zaman hayali bi rockstar olmakmis ama yinede oyunculugu çok seviyormus ve oyunculuktan baska bir is yaptigini da düsünemezmis. 1995'te Fransa'da Eve Mavrakis'le evlenmis ve bu evlilikten iki tane kizi olmuştur. Şu an ailesiyle birlikte Londra'da yaşamaktadır.

Stellan Skarsgård
İsveçli sinema oyuncusu olan Stellan Skarsgård, Karayip Korsanları serisindeki Bootstrap Bill rolüyle tanınmaktadır. Bu filmle birlikte 1997 yapımı olan Good Will Haunting filmindeki Prof. Gerald Lambeau rolüylede ismini herkese tanıtmıştır.1976 doğumlu oğlu Alexander da kendisi gibi aktördür.

Kanal

Moviesmart Platin HD 13 Nisan Pazartesi 21:15-23:40

Filmden Resimler

Melekler ve Şeytanlar - Angels & Demons izle

Melekler ve Şeytanlar - Angels & Demons izle

Fragman İzle


Kategori: