TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

MÜKEMMEL KAÇIŞ - PERFECT HIDEOUTiki sevgili olan Celia ve Nick için o gün hayatlarının dönüm noktasını yaşamakta olduklarının farkında degillerdi. Çünkü saatler sonra Amerika’da olacaklar ve her şeye karma karışık olacakdı.


Yönetmenliğini Stephen Manuel'nin yaptığı MÜKEMMEL KAÇIŞ - PERFECT HIDEOUT filminin oyuncuları; Billy Zane, Cristian Solimeno, Melinda Y Cohen, Scarlett Sabet'den oluşuyor.

MÜKEMMEL KAÇIŞ - PERFECT HIDEOUT

MÜKEMMEL KAÇIŞ - PERFECT HIDEOUT 

İzle

MÜKEMMEL KAÇIŞ - PERFECT HIDEOUT

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  MÜKEMMEL KAÇIŞ - PERFECT HIDEOUT 2009 - ABD yapımı  Aksiyon , Macera türündedir.

Konusu:iki sevgili olan Celia ve Nick için o gün hayatlarının dönüm noktasını yaşamakta olduklarının farkında degillerdi. Çünkü saatler sonra Amerika’da olacaklar ve her şeye karma karışık olacakdı. Celia, sıradan geçmişini geride bırakırken, Nick bugüne dek bulaştığı her türlü pis işlerden kurtulacağını düşünuyordu. Ama, unutmak istediği eski günlerden bir alacaklı yakasına yapışır. Bu işlere artık bir nokta koyması gerekliydi Nick, yol üstündeki bir marketi soymaya girişince ortalık karışmıştı. Markete bir sivil polisin gelmesi ile tüm planı altüst olur. Çünkü kaçmaya çalışırken, polis kendi silahıyla vurulur. Artık yola kendi arabasıyla devam edemeyeceği için, Celia ile ilk gördükleri eve girerler. Amaçları kapıdaki arabanın anahtarını almak ve havaalanına varıp, bu ülkeyi sonsuza dek terk etmektir. Fakat evin etrafı kısa sürede özel tim tarafından sarılır. Marketteki polis ağır yaralıdır, evin sahibi olduğunu düşündükleri bir adamı rehin almışlardır ve dışarıdaki polisler içeride ailenin tamamının bulunduğunu iddia etmektedir. Bu ateş çemberinde Nick iyice çileden çıkar ve kontrolünü iyice kaybetmeye başlar.

William George (24 Şubat 1966; Şikago, Illinois doğdu), Yunan asıllı ABD'li aktör ve yönetmen. Zane'nin gerçek aile soyadı Tzanetakos'dur. İlk büyük rolünü Geleceğe Dönüş filmi ile kazandı. Billy Zane, Uluslararası ününü Dead Calm filmindeki psikopat Hughie Warriner rolü ile yakaladı. Zane'in 1989 yılında rol aldığı bir diğer yapım ise NBC televizyonu için çekilen The Case of the Hillside Stranglers oldu. 1999 yılından itibaren pek çok film ve televizyon yapımında rolle almaya başlayan Zane, 1997 yılında çekilen Titanic filmi ile adından söz ettirmeye başladı.

Gösterim Tarihleri

SinemaTV 14.02.2013 03:00

SinemaTV 2 14.02.2013 04:45

SinemaTV 21.02.2013 02:45

SinemaTV 2 21.02.2013 04:30

Filmden Resimler

MÜKEMMEL KAÇIŞ - PERFECT HIDEOUT  izle

 

MÜKEMMEL KAÇIŞ - PERFECT HIDEOUT izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart izle, mükemmel kaçış oyuncuları, mükemmel kaçış serisini izle, mükemmel kaçış konusu, sinema tv izle,