TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Mükemmel Misafir - The Perfect HostBanka soyan John Taylor (Clayne Crawford) her şeyi mükemmel şekilde planladığını zannetmiştir. Oysa kimliği tespit edilmiş ve haberlere çıkmıştır bile.


Yönetmenliğini Nick Tomnay'nin yaptığı Mükemmel Misafir - The Perfect Host filminin oyuncuları; Lindsey Haun, Rj Mitte, Moreen Littrell, Micah Nelson, Blake Berris'den oluşuyor.

Mükemmel Misafir - The Perfect Host

Mükemmel Misafir - The Perfect Host izle

Mükemmel Misafir - The Perfect Host

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Mükemmel Misafir - The Perfect Host filmi 2010 - ABD yapımı ve Gerilim türündedir.

Konusu:

John Taylor (Clayne Crawford) yolu üzerindeki bir dükkanda istemeden bir soygun olayına karışır. Olay yerinden kaçar kaçmasına ama yanlış bir akşam yemeği partisine sürüklenir. Acaba ev sahibi (David Hyde Pierce), hem yemeğin hem de bir dizi cinayetin sahibi midir? Banka soyan John Taylor (Clayne Crawford) her şeyi mükemmel şekilde planladığını zannetmiştir. Oysa kimliği tespit edilmiş ve haberlere çıkmıştır bile. Yaralı haldeki John, polisten kaçmak için Warwick Wilson’ın (David Hyde Pierce) evine girer. Warwick, akşam vereceği parti için hazırlık yapmaktadır. Kendini kurnaz zanneden John, bir süre sonra büyük bir hata yaptığını anlar. Zira ev sahibi, hiç de göründüğü gibi sade bir vatandaş değildir.

Filmden Resimler

Mükemmel Misafir - The Perfect Host izle

 

Mükemmel Misafir - The Perfect Host izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv kanalı, the perfect host izle, d-smart 2014 filmleri, the perfect host konusu, mükemmel misafir izle,