TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Mükemmel Plan - Employee Of The MonthBankacılık alanında başarılı bir kariyer, güzeller güzeli bir nişanlı, bol arkadaş.. Ona geride bıraktığı karanlık geçmişini anımsatan tek şey yüzündeki geçmeyen yanık izleridir..


Yönetmenliğini Mitch Rouse'nin yaptığı Mükemmel Plan - Employee Of The Month filminin oyuncuları; Matt Dillon, Christina Applegate, Steve Zahn, Dave Foley, Noel Gugliemi'den oluşuyor.

Mükemmel Plan - Employee Of The Month

Mükemmel Plan - Employee Of The Month izle

Mükemmel Plan - Employee Of The Month

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Mükemmel Plan - Employee Of The Month filmi 2004 - ABD yapımı ve Komedi türündedir.

Konusu:

David Walsh hayatta isteyebileceği her şeye sahiptir: Bankacılık alanında başarılı bir kariyer, güzeller güzeli bir nişanlı, bol arkadaş.. Ona geride bıraktığı karanlık geçmişini anımsatan tek şey yüzündeki geçmeyen yanık izleridir.. Bir gün müdürünün odasına çağırıldığında David uzun zamandır beklediği terifiyi aldığına emindir. Bunun yerine, o ayki kotasının biraz altında kaldığı için işten çıkarılır.. Kendini çaresiz hisseden David ise eski dostlarından Jack’e başvurur. Jack, bütün zamanını uyuşturucu, suç ve striptiz kulüplerinin karanlık dünyasında geçirmektedir.. Bakalım kaybedecek hiçbir şeyi kalmamış olan David, hak ettiği terifiyi yakalayabilecek mi ?

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Classic Salı 21:50-00:00

Filmden Resimler

Mükemmel Plan - Employee Of The Month izle

 

Mükemmel Plan - Employee Of The Month izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviesmart classic, employee of the month izle, d-smart 2014 filmleri, employee of the month konusu, mükemmel plan izle,