TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Müzmin Bekarlar - That Awkward MomentAynı evde birlikte yaşayan üç genç adam aralarından su sızmadan dostluklarında devam ederler. Üç genç adam aynı anda sevgililerinden ayrılırlar.


Yönetmenliğini Jeff Renfroe'in yaptığı Müzmin Bekarlar - That Awkward Moment filminin oyuncuları; Zac Efron, Imogen Poots, Jessica Lucas, Miles Teller, Emily Meade'den oluşuyor.

Müzmin Bekarlar - That Awkward Moment

Müzmin Bekarlar - That Awkward Moment izle

Müzmin Bekarlar - That Awkward Moment filminin

D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film filmi 2014 - ABD Komedi , Romantik türündedir.

Konusu:

Üç yakın arkadaşın kendilerini bulmasını konu alıyor. Aynı evde birlikte yaşayan üç genç adam aralarından su sızmadan dostluklarında devam ederler. Üç genç adam aynı anda sevgililerinden ayrılırlar. Hepsi birlikte sevgililerinden ayrılınca içlerinden sadece birisi çok yıkılır. Diğerleri de ona destek olmak amacı ile arkadaşlarını yalnız bırakmamak adına sevgili bulmamaya karar verirler. Fakat zaman geçtikçe âşık olmaya başlarlar. Bu yüzden olaylar git gide karmaşık bir hale gelmeye başlar. Hem arkadaşlarını yalnız bırakmak istemezler hem de sevdikleri kadınlardan vazgeçmek istemezler. Bu yüzden de arkadaşlarına hala daha yalnız rolü yapmaya devam ederler.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Premium HD 19 OCAK 2015 22:45

Filmden Resimler

Müzmin Bekarlar - That Awkward Moment izle

 

Müzmin Bekarlar - That Awkward Moment izle

 

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, that awkward moment izle, digiturk 2015 filmleri, that awkward moment konusu, müzmin bekarlar izle,