TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Neredeyse Mükemmel - Girl Most LikelyNew York'ta yaşayan genç ve güzel bir kadın olan Imogene, iş hayatındaki aksilikler yüzünden dibe vurmuş . Geçim sıkıntısı, onu New Jersey'deki ailesinin yanına taşınmaya zorlar.


Yönetmenliğini Shari Springer Berman, Robert Pulcini'nin yaptığı ve Oyuncuları Matt Dillon, Kristen Wiig, Natasha Lyonne, Annette Bening, Darren Criss'den oluşuyor.

Neredeyse Mükemmel - Girl Most Likely

Neredeyse Mükemmel - Girl Most Likely izle

The November Man - Hedefteki Adam filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2012 - ABD Komedi, Romantik türündedir.

Konusu:

New York'ta yaşayan genç ve güzel bir kadın olan Imogene, iş hayatındaki aksilikler yüzünden dibe vurmuş . Geçim sıkıntısı, onu New Jersey'deki ailesinin yanına taşınmaya zorlar. Tuhaf karakterli anne ve kardeşinin yanında, evde tanımadığı 2 kişi daha yaşamaktadır. İlk önce bu durumdan büyük rahatsızlık duyan Imogene, daha sonra hayatını toparlayabilmek için etrafındakileri ve koşullarını olduğu gibi kabul edip sevmesi gerektiğini anlamaya başlayacaktır.

Kristen Carroll Wiig
, Amerikalı aktiris. NBC'nin komedi skeçlerinden olan Saturday Night Live'daki performansıyla ünlenmiştir. Bir çok komedi projesinde yer alan ünlü oyuncu, Bridesmaids, MacGruber, Flight of the Conchords, Adventureland, Paul, ve Arrested Development gibi projelerle kendinden söz ettirmiştir.

Matthew Raymond 'Matt' Dillon
Akademi Ödülü, Golden Globe ve BAFTA adayı ve SAG ödüllü ABDli aktör, yönetmen ve senarist. 70'lerde başlayan kariyeri, 80'lerde gençlerin idölü olmasıyla devam etti. Çarpışma filmi ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Akademi Ödülüne aday gösterildi.

Annette Carol Bening
, Altın Küre, BAFTA ve SAG ödülü sahibi Amerikan aktris. 1999 yapımı Amerikan Güzeli filmindeki rolüyle hatırlanmaktadır.
1958'de Topeka, Kansas'ta doğan Bening'in annesi Shirley kilise şarkıcısı, babası Arnett Grant ise bir sigorta şirketinde satış danışmanıydı. Jane, Bradley ve Byron adında kendinden büyük 3 kardeşi vardı.

Darren Everett Criss
 Amerikalı oyuncu ve şarkıcı. A Very Potter Musical oyununda canlandırdığı Harry Potter karakteri ile bilinir. Aynı zamanda Glee dizisinde Blaine Anderson karakterini canlandırmaktadır.Darren, Michigan Üniversitesi'ndeki öğrencilerin oluşturduğu tiyatro grubu Team Starkid'in bir parçasıdır.

Kanal

Moviesmart Platin HD 23 Mart Pazartesi 18:55-20:40

Filmden Resimler

Neredeyse Mükemmel - Girl Most Likely izle

Neredeyse Mükemmel - Girl Most Likely izle

Fragman İzle


Kategori: