TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

ÖCÜ - BOOGEYMANYaramaz çocuklar kaza ile doğaüstü bir yaratığın serbest kalmasına neden olmuştur.


Yönetmenliğini Stephen T. Kay'nin yaptığı ÖCÜ - BOOGEYMAN   filminin oyuncuları; Lucy Lawless, Barry Watson, Emily Deschanel, Skye McCole Bartusiak, Tory Mussett'den oluşuyor.

ÖCÜ - BOOGEYMAN

ÖCÜ - BOOGEYMAN 

İzle

ÖCÜ - BOOGEYMAN

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  ÖCÜ - BOOGEYMAN   2012 ABD Dram , Gerilim , Gizem , Korku  türündedir.

Konusu: Yaramaz çocuklar kaza ile doğaüstü bir yaratığın serbest kalmasına neden olmuştur.Yaratık kötü amçlar ile yönlendirlmiş hedefine dogru ilerler.Bu dünyadaki bekçisinin ölmesi üzerine yaratığı zaptedecek kimse de kalmamıştır artık Vahşi yaratık kasabada terör estirmeye başlar Kanun adamı Mike (Eddie McClintock), oğlunu korumak ve bu yaratığı durdurmak için cesaretle savaşa girişir.

Lucy Lawless , 29 Mart 1968 tarihinde doğan, Emmy ödüllü kazanmış Amerikalı oyuncu. 1990 'larda çeşitli rollerde oynadıktan sonra, Zeyna:Savaşçı Prenses 'da Xena olarak izleyici karşısına çıkmıştır. İlk evliliğini 1988'te yapmıştır ve bu evlilikten bir kızı olmuştur eşinden 1995'te boşanmıştır. ikinci evliliğini 1998'te yaptı ve bundan iki çocuğu oldu. Lucy Lawless almanca, fransızca ve biraz italyanca biliyor.

Michael Barrett Watson olan aktör 23 Nisan 1974'te Michigan’da dünyaya geldi. Watson dört çocuklu ailenin üçüncü çocuğudur. Sekiz yaşında Dallas’a ailesi ile taşındılar. Texas’ta model olarak çalışmış ve Dallas’ta Genç Actors Studio'da bir süre oyunculuk eğitimi almıştır. Watson ondört yaşına geldiğinde anne ve babası boşanmışlardı. O on beş yaşındayken, Burbank, Kaliforniya’ya taşındılar. Burada hemen bir pembe dizi için altı aylık sözleşme imzaladı. Kontratı bittikten sonra, Watson geri Teksas'a taşındı ve Richardson Lisesi’nden 1992 yılında mezun oldu. 7th Heaven adlı film ile şöhreti yakaladı.

Emily Deschanel Erin (11 Ekim 1976) Amerikalı aktris ve televizyon yapımcısı, en iyi suç drama Bones içinde "Bones" Brennan Dr Temperance rolüyle tanınır.Deschanel 1994 yılında film yaptı It You Could Happen's. Bundan sonraki önemli rol Stephen King's Rose Red 2002 yılında oldu. Daha sonra Cold Mountain, Alamo ve Glory Road biri seçildi içinde "altı oyuncu" Interview Magazine tarafından 2004 yılında izlemek için çıktı.

SinemaTV 2 16.03.2013 00:45

SinemaTV 16.03.2013 23:00

SinemaTV 22.03.2013 00:45

SinemaTV 2 22.03.2013 02:30

Filmden Resimler

ÖCÜ - BOOGEYMAN izle

 

ÖCÜ - 

BOOGEYMAN  izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart korku filmi, karabasan konusu, karabasan filmi izle, boogeyman izle, öcü filmini izle,