TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Öldüren Şüphe - CharadeRegina boşanmanın eşinde genç ve güzel bir kadındır. Tam boşanacagızı zamana yakın koçasının tüm mal varlıgını nakite cevirip çalınması ortalığı iyice karıştırır. Bu olay ustune birde kocası büyük bir cinayete kurban gider.


Yönetmenliğini Ron Howard'nin yaptığı ve Oyuncuları Tom Hanks, Ewan McGregor, Stellan Skarsgård, Pierfrancesco Favino, Ayelet Zurer'den oluşuyor.

Öldüren Şüphe - Charade

Öldüren Şüphe - Charade izle

Öldüren Şüphe - Charade filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2009 - ABD Gerilim, Suçtüründedir.

Konusu:

Regina boşanmanın eşinde genç ve güzel bir kadındır. Tam boşanacagızı zamana yakın koçasının tüm mal varlıgını nakite cevirip çalınması ortalığı iyice karıştırır. Bu olay ustune birde kocası büyük bir cinayete kurban gider.

Audrey Kathleen Ruston, bilinen adıyla Audrey Hepburn, Hollanda kökenli İngiliz aktristir. Kazandığı birçok ödülün yanı sıra insani yardım konularındaki duyarlılığı ve zarafetiyle de iz bırakmıştır.
Hepburn Belçika'nın başkenti Brüksel'de dünyaya geldi. Annesi Hollandalı bir barones olan Ella van Heemstra, babası zengin bir İngiliz bankacı olan Joseph Victor Anthony Ruston'dı. Anne ve babası, Audrey henüz bir yaşındayken boşandı ve Audrey annesinin yanında kaldığından babasını bir daha göremedi.

Cary Grant
18 Ocak 1904'te İngiltere Bristol'de yoksul bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Grant, 14 yaşında okulu bırakarak bir tiyatro topluluğuna (komedi) katıldı. Bu dönemde öğrendiği pandomim sayesinde vücudunu, jest ve mimiklerini kullanma sanatını geliştirdi. Tiyatro topluluğunda öğrendikleri arasında dans, ip üzerinde yürüme ve akrobasi de bulunuyordu.

Kanal

Moviesmart Classic HD 20 Nisan Pazartesi 20:15-22:20

Filmden Resimler

Öldüren Şüphe - Charade izle

Öldüren Şüphe - Charade izle

Fragman İzleKategori: