TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Ölüler Ülkesi - Land Of The DeadDünyanın büyük bölümünü yaşayan ölüler ele geçirmişlerdir. Yaşayan ölülerin estirdiği terör karşısında çaresiz kalan insanlar ise, 'normal' hayatlarını sürdürebilmek için çareyi tahkim edilmiş kent duvarlarının arkasına çekilmekte bulmuşlardır.


Yönetmenliğini George A. Romero'nin yaptığı Ölüler Ülkesi - Land Of The Dead filminin oyuncuları;Simon Baker , John Leguizamo , Shawn Roberts , Asia Argento , Dennis Hopper'den oluşuyor.

Ölüler Ülkesi - Land Of The Dead

Ölüler Ülkesi - Land Of The Dead İzle

Ölüler Ülkesi - Land Of The Dead Konusu

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  Ölüler Ülkesi - Land Of The Dead   2005 - ABD , Fransa , Kanada Tür Kurgu , Gerilim , Korku türündedir.

Ölüler Ülkesi - Land Of The Dead Konusu:

Dünyanın büyük bölümünü yaşayan ölüler ele geçirmişlerdir. Yaşayan ölülerin estirdiği terör karşısında çaresiz kalan insanlar ise, 'normal' hayatlarını sürdürebilmek için çareyi tahkim edilmiş kent duvarlarının arkasına çekilmekte bulmuşlardır. Öte yandan bir avuç acımasız fırsatçı girişimci tarafından oluşturulmuş başka bir topluluk daha vardır. Bunlar da karmaşa içindeki kent caddelerinin üzerinde yükselen gökdelen kulelerinde yaşamaktadır.Kent duvarlarının dışında ölülerden oluşan ordu hızla büyüyerek güçlenir. İçeride ise anarşi doruk noktasına varmıştır. Kentteki insanların hayatını kurtarmak için bir grup paralı asker göreve çağrılır. Ölüler ordusundan insanları koruyabilmenin başka yolu kalmamıştır.

Asia Argento 1993'te ilk rolünü babasının filmi Traumada oynamıştır. Çıplak olduğu sahneyle dikkat çeken Argento ilk ödülünü de bu filmle 'En İyi Bayan Oyuncu' olarak almıştır. 1998'de sanatçı Amerikan filmlerinde görünmeye başlar. 2002'de bir Hollywood filmi olan'te oynar. 2005'te Gus van Sant'ın Last Days ve George Romano'nun Land of The Dead filmlerinde oynar. 2006'da Birol Ünel ile Transylvania adlı filmde oynamıştır.

Dennis Hopper, Akademi Ödülü adaylığı bulunan ABD'li oyuncu ve film yapımcısıdır. Hopper genellikle sinirli akli dengesinde sorunları bulunan rollerde görünür. Blue Velvet, Hoosiers, Speed, Apocalypse Now ve Easy Rider ve 24 dizisindeki Victor Drazen rolleri ile tanınır. Hopper ayrıca Grand Theft Auto: Vice City oyunundaki Steve Scott karakterini seslendirdi.29.05.2010'da metastaz yapan prostat kanserine bağlı komplikasyonlar sonucu Los Angeles şehri Venice'deki evinde hayata veda etmiştir.

Sinema TV 2 27.05.2013 00:30

Sinema TV 27.05.2013 22:45

Filmden Resimler

Ölüler Ülkesi - Land Of The Dead izle

 

Ölüler Ülkesi - Land Of The Dead izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv izle, d-smart izle, land of the dead izle, ölüler ülkesi konusu, ölüler ülkesi izle,