TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Ölümcül Tuzak - The Hurt LockerJames'in iki askeri kendini cürretkarca savaşın ortasına atar. James ise ölümü aldırmadığı için askerlerine yardıma gider. Yeni vahşi liderini korumaya çabalayan adamlar, şehri kaosa sürekler.


Yönetmenliğini David Foenkinos Stephane Foenkinos'nin yaptığı ve Oyuncuları Audrey Tautou, François Damiens, Bruno Todeschini'den oluşuyor.

Ölümcül Tuzak - The Hurt Locker

Ölümcül Tuzak - The Hurt Locker izle

Ölümcül Tuzak - The Hurt Locker filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2008 - ABD Aksiyon, Dram, Gerilim, Savaş, Psikolojik, Politik türündedir.

Konusu:

ŠJames'in iki askeri kendini cürretkarca savaşın ortasına atar. James ise ölümü aldırmadığı için askerlerine yardıma gider. Yeni vahşi liderini korumaya çabalayan adamlar, şehri kaosa sürekler.

Nicole Evangeline Lilly
, 3 ağustos 1979’da ev ekonomisi öğretmeni bir baba ile güzellik uzmanı bir annenin iki kızından ilki olarak Alberta, Kanada’nın Fort Saskatchewan kasabasında dünyaya geldi. Koyu hristiyan inanca sahip olan ailesinin o küçükken televizyonları yoktu.

Jeremy Renner
7 Ocak 1971 ABD/California doğmuştur. Kariyerindeki ilk filmi National Lampoon's Seniors Trip filmi olmuştur. Çıkış filmi Dahmer olmuştur, bu film ile Palm Beach Uluslararası Film Festivali'nde en iyi erkek oyuncu adayı gösterilmiştir. Kariyeri boyunca bir çok filmde rol alan Jeremy Renner The Town filmindeki rolü ile de En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Akademi Ödülü adaylığı kazanmıştır. Ölümcül Tuzak filmindeki performansı ile En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü'ne aday gösterilmiştir.

Guy Edward Pearce
, Britanya doğumlu Avustralyalı aktör. LA Confidential, Memento ve Iron Man 3 filmlerindeki rolleriyle tanınmaktadır.3 yaşındayken ailesiyle İngiltere'den Geelong, Avusturalya'ya taşındı. 5 yıl sonra test pilotu olan babası bir kazada hayatını kaybetti. 11 yaşında tiyatro çalışmalarına başladı.

David Morse
(d. 11 Ekim 1953) ABD'li Emmy ödülü adaylığı bulunan sahne, tiyatro ve sinema sanatçısı.
Hamilton, Massachusetts doğumludur. 1970'li yıllarda Boston'da tiyatro çalışmalarına başlamışdır. 1980'li yıllarda New York'da zaman zaman katıldığı tiyatro çalışmaları sırasında bazı televizyon yapımlarında da görev almıştır.

Kanal

Moviesmart Platin HD 3. KANAL 06 Haziran Cumartesi 21:15-23:25

Filmden Resimler

Ammar: Cin Tarikatı izle

Ammar: Cin Tarikatı izle

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviesmart platin hd, the hurt locker konusu, digiturk 2016 filmleri, the hurt locker izle, ölümcül tuzak izle,