TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

ÖRGÜT - GALFilmin Konusu İspanya’daki GAL isimli örgütün bağlantılarını gizli gizli araştıran iki gazeteci gizli yaptıklarını sandıkları bu işin örgütün haberi olmadığını sanarlar ve ateşle oynadıklarının farkında olmazlar.


Yönetmenliğini Miguel Courtois'nin yaptığı ÖRGÜT - GAL filminin oyuncuları; Jose Garcia, Jordi Molla, Ana Álvarez, Ricard Borràs, Mercè Llorens'den oluşuyor.

ÖRGÜT - GAL

ÖRGÜT - GAL İzle

ÖRGÜT - GAL

D- Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  ÖRGÜT - GAL 2006 - Fransa , İspanya Dram , Gerilim türündedir.

Konusu: Filmin Konusu İspanya’daki GAL isimli örgütün bağlantılarını gizli gizli araştıran iki gazeteci gizli yaptıklarını sandıkları bu işin örgütün haberi olmadığını sanarlar ve ateşle oynadıklarının farkında olmazlar. Çünkü GAL, kolları, devletin ve meclisin koltuklarına kadar uzanan, çok derin bir örgüttür. Ülkeyi kaosa sürükleyen ETA’ya karşı kurulmuştur. Ama kimse bu örgütün kurulması emrini kimin verdiğini bilmez. Gazetecilere gelen gizli bir telefon, GAL’in net bağlantılarını gösteren belgelere bir ışık tutmuştur. Ahizenin diğer ucundaki ses susturulmadan önce bu belgeler gün ışığına çıkmalıdır ama gelinen bu nokta, iki idealist insanın hayatlarını tehlikeye atar. Film, 1980’ler İspanya’sında ETA örgütü ile mücadele konusunda yaşanmış gerçek olaylara dayanıyor.

Ana Álvarez yaklaşık 13 yaşındayken Madrid'e taşındı. Onun çalışmalarını bitirdikten sonra, o moda dünyasına girdi ve bir model olmaktan film dünyasının başladı. Ana sadece 17 yaşındayken, o 4 ay boyunca çalışmış bir ajans tarafından işe, Japonya'ya gittim, sonra o sadece bir model olarak kariyerine güçlendirdi Paris ve diğer Avrupa başkentlerini taşındı.

Jordi Molla Perales 1 Temmuz 1968  doğumlu İspanyol oyuncu, yönetmen, yazar ve sanatçı. Molla eserleri Madrid Carmen De la Guerra Galerisi, Madrid ve Barcelona Picasso Mio Galeri ve Barcelona Soğuk Yaratılış Galeri temsil edilmektedir. 2002 yazında, o diğer sanatçıların bir dizi ile birlikte, Carmen de la Guerra Galerisi'nde ARCO sergilendi.

Gösterim TarihleriSinema TV 28.02.2013 01:15

 

 

Filmden Resimler

ÖRGÜT - GAL izle

 

ÖRGÜT - GAL izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart film kanalları, örgür filmi konusu, örgür filmi izle, gal filmini izle, örgür film oyuncuları,