TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Özel Kuvvetler - The Men Who Stare At GoatsGazeteci Bob Wilton‘ın Amerikan ordusunda psişik askerlerin yetiştirildiği özel bir birim olduğunu öğrenir.


Yönetmenliğini Grant Heslov'nin yaptığı ve Oyuncuları George Clooney, Kevin Spacey, Ewan McGregor, Jeff Bridges, J.K. Simmons'den oluşuyor.

Özel Kuvvetler - The Men Who Stare At Goats

Özel Kuvvetler - The Men Who Stare At Goats izle

Özel Kuvvetler - The Men Who Stare At Goats filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film2009 - ABD, İngiltere Komedi, Savaştüründedir.

Konusu:

Eğlenceli ve komedi türündeki filmde gazeteci Bob Wilton‘ın Amerikan ordusunda psişik askerlerin özel olarak eğitim aldığı bir birim olduğunu öğrenmesi kafasında ilginç fikirler oluşmasına neden olur. Bu askerlerin en iyisi olduğu söylenen Lyn Cassady ile absürd bir maceraya balıklama atlaması anlatılıyor.

George Clooney
Birkaç yıl Northern Kentucky Üniversitesi'nde öğrenim gördükten sonra kuzeni Miguel Ferrer aracılığıyla aktörlüğe ilk adımını attı. Oscar ödülü sahibi olan Clooney aynı zamanda Milton Katselas'dan aktörlük eğitimi aldı. 1982 yılında Los Angeles'a taşındıktan sonra filmlerde ufak tefek roller almaya başladı.

Kevin Spacey
, iki kere Oscar ödülü kazanmış Amerikalı tiyatro ve sinema oyuncusu ve yönetmen. Spacey Kaliforniya'da büyümüştür, televizyon ve sinema filmlerinde yardımcı oyunculuk yapmaya başlamadan önce kariyerine 1980'lerde tiyatro oyuncusu olarak başladı. 1990'larda oynadığı fimlerle büyük beğeni kazandı. 1995 yılında rol aldığı Olağan Şüpheliler filmindeki performansı ile en iyi yardımcı erkek oyuncu oscarını kazanarak kariyerinin zirvesine çıktı.

Ewan McGregor
31 mart 1971 doğumlu, tam adi Ewan Gordon Mcgregor olan karizmatik oyuncu.Sarki söölemeyi çok seven Ewan'in, her zaman hayali bi rockstar olmakmis ama yinede oyunculugu çok seviyormus ve oyunculuktan baska bir is yaptigini da düsünemezmis. 1995'te Fransa'da Eve Mavrakis'le evlenmis ve bu evlilikten iki tane kizi olmuştur.

Jeffrey Leon Bridges
, Oscar ödüllü Amerikalı aktör ve müzisyen. The Big Lebowski filmindeki "The Dude" rolüyle akıllara kazınmış, Crazy Heart filmindeki Otis Blake rolüyle 2009'da Oscar Ödülü'nün sahibi olmuştur.
Ayrıca kazandığı seferin dışında 5 kez Oscar ödülüne aday gösterilmiştir.

Jonathan Kimble Simmons
, Oscar ödüllü Amerikalı aktör. Hollywood'un en önemli karakter oyuncuları arasında bulunan Simmons özellikle Oz dizisindeki Neo-Nazi Vernon Schillinger, Örümcek Adam üçlemesindeki Jonah Jameson ve 2014 yapımı Whiplash filmindeki Terence Fletcher karakterleriyle hatırlanmaktadır.

Kanal

Moviesmart Platin HD 08 Nisan Çarşamba 19:25-21:10

Filmden Resimler

Özel Kuvvetler - The Men Who Stare At Goats izle

Özel Kuvvetler - The Men Who Stare At Goats izle

Fragman İzleKategori: