TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

ÖZGÜRLÜK YOLU (INTO THE WILD)Christopher McCandless üniversiteden başarıyla mezun olan ve zaman kaybetmeden sonra iş, aile ve sorumluluk gibi ağırlıkları geride bırakıyor.


Yönetmenliğini Sean Penn'nin yaptığı ÖZGÜRLÜK YOLU (INTO THE WILD) filminin oyuncuları; Emile Hirsch,Marcia Gay Harden, William Hurt, Catherine Keener, Vince Vaughn'den oluşuyor.

ÖZGÜRLÜK YOLU (INTO THE WILD)

ÖZGÜRLÜK YOLU (INTO THE WILD) Filmi İzle

 

ÖZGÜRLÜK YOLU (INTO THE WILD)

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  ÖZGÜRLÜK YOLU (INTO THE WILD) 2007 yılı  Hollanda, Belçika, yapımı ve  Dram türündedir.

Konusu: Film Yönetmenliğini Sean Penn'un üstlendiği Drama türündeki ÖZGÜRLÜK YOLU (INTO THE WILD)  filmi ile karşınıza gelmektedir. Christopher McCandless üniversiteden başarıyla mezun olan ve zaman kaybetmeden sonra iş, aile ve sorumluluk gibi ağırlıkları geride bırakıyor. Bütün parasını yakıyor ve Alaska’da rahat bir yaşam sürmek ve doğa ile birebir yaşamak için yola koyuluyor. McCandless, uzun yolculuğu süresinde bin bir tür macera ve bin bir tür insan ile dost oluyor. Grand Canyon’da river rafting yapmaya başlıyor, doğayı kendine sıcak bir ev olarak görüyor, orta yaşlı bir hippi çift ve özellikle yaşlı yalnız bir adamla unutulmaz birer unutulmaz bir dostluk kuruyor. McCandless, iki yıllık yolculuğu boyunca bir kez bile ebeveynleri ve en önemlisi her şeyden çok sevdiğine inandığımız kız kardeşi ile haberleşmiyor.

Hollywood'un çılgın adamı Sean Penn'in yönetmenliğini yaptığı 2 dalda Oscar Adayı olmuş bir film sunuyor Müziklerinden en önemli bir bölümünü Pearl Jam'in solisti Eddie Vedder'in yazdığı bu filimde nefes kesici görüntüler ekrana gelecek. Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek yapılan senaryoda, Chris McCandless adlı üniversite öğrencisinin kendi şehrinden Alaska'ya kadar uzanan macerasını konu alıyor İnandığı tüm değerlerden vazgeçen Chris'in hayatı Alaska'ya kadar nasıl değişeceğini ekrana getiryor.

Emile Davenport Hirsch doğum genç aktör 13 mart 1985 doğum yeri: Topanga Canyon, KaliforniyaEmile Davenport Hirsch , komşu kızı filminde Elisha Cuthbert ile başroldeoynamıştır ve asıl çıkışını bu film ile yakalamıştır.. 2008 yılındaki hızlı yarışçı filminde iyi bir filimde oynamıştır ama çıkış yakalayamamıştır.

Gösterim Tarihleri

Sinema TV 30.01.2013 21:00

Sinema TV 230.01.2013 22:45

Sinema TV 31.01.2013 14:30

Sinema TV 2 31.01.2013 16:15

Filmden Resimler

ÖZGÜRLÜK YOLU (INTO THE WILD) izle

 

ÖZGÜRLÜK YOLU (INTO THE WILD)izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart izle, d-smart sinema tv 2 izle, d-smart özgürlük yolu izle, d-smart filmleri, d-smart drama seyret,