TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Pers Prensi: Zamanın Kumları D-Smart'ta İzlePers Prensi: Zamanın Kumları filmini D- Smart'ta Sinema TV kanalından izleyebilirsiniz.


Yönetmenliğini Mike Newell'in yaptığı PERS PRENSİ:ZAMANIN KUMLARI filminin oyuncuları Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Alfred Molina, Ben Kingsley, Toby Kebbell, Reece Ritchie, Richard Coyle, Claudio Pacifico, Gísli Örn Gararsson, Steve Toussaint, Domonkos Pardanyi'den oluşmaktadır.

PERS PRENSİ:ZAMANIN KUMLARI

PERS 

PRENSİ:ZAMANIN KUMLARI  Filmi İzle

 

PERS PRENSİ:ZAMANIN KUMLARI Film Bilgileri

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz PERS PRENSİ:ZAMANIN KUMLARI Filmi 2010 yılı ABD yapımı ve Aksiyon, Casusluk, Fantastik türündedir. Filmde Destan isimli bir savaşçının hikayesi anlatılıyor. Destan İran'da anne ve babasız yaşayan bir sokak çocuğudur. Bir gün kralın dikkatini çeker ve kral Destan'ı evlat edinir. Destan iyi bir eğitimden geçerek güçlü bir savaşçı olacaktır. Bir gün bir savaş sonrasında çok önemli bir hazine ele geçirir. Destan bir hançer bulur. Bulduğu bu hançer zamanı tersine çevirmektedir. Ancak bu sırada kral bir suikasta kurban giderek ölür. Destan suikast ile sorumlu olarak suçlanır. İsmini temize çıkarmak isteyen Destan, ailesi yüz yıllardır Zamanın Kumları'nı muhafaza eden gözü pek Prenses Tamina ile (Gemma Arterton) işbirliği yapacaktır.

Gösterim Tarihleri


SinemaTV Kanalı: 23.06.2012 19:00

SinemaTV 2 Kanalı: 23.06.2012 20:45

SinemaTV Kanalı: 24.06.2012 10:10

SinemaTV 2 Kanalı: 24.06.2012 11:55

 

 

Resimler

PERS 

PRENSİ:ZAMANIN KUMLARI

 

PERS PRENSİ:ZAMANIN KUMLARI

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: pers prensi izle, pers prensi zamanın kumları, sinema izle, dsmart izle, dsmart sinema,