TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Ruhların Oteli (The Inkeepers)Ruhların Oteli(The Inkeepers) Filmini D-Smart'dan SinemaTV Kanalı ve Sinema TV 2 kanalından izleyebilirsiniz.


Yönetmenliğini Ti West'nin yaptığı Ruhların Oteli (The Inkeepers) filminin oyuncuları; Sara Paxton, Pat Healy,, Alison Bartlett, Jake Ryan'den oluşuyor.

Ruhların Oteli (The Inkeepers)

Ruhların Oteli (The Inkeepers)  Filmi İzle

 

Ruhların Oteli (The Inkeepers)

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Ruhların Oteli (The Inkeepers) 2011 yılı ABD yapımı ve gerilim, korku türündedir.

Konusu: Korku severlerin çok beğendiği yönetmen Ti West'ten sıra dışı bir hayalet öyküsü anlatılmaktadır. Hayaletli olduğuna dair nam salmış ve yüz senedir hizmet vermekte olan Yankee Pedlar Inn Oteli kapanmak üzeredir. Otelin son günlerinde iki genç çalışanı Claire (Sara Paxton) ve Luke (Pat Healy), otelin sırlarını açığa çıkarmak için doğaüstü olaylara dair kanıt aramaya başlarlar. Ancak asıl soru şudur: Onlar mı aradıkları şeyi önce bulacak, yoksa aradıkları şey mi onları önce bulacaktır.

Gösterim Tarihleri

SinemaTV Kanalı: 28.12.2012 22:55

SinemaTV 2 Kanalı: 28.12.2012 00:40

Filmden Resimler

Ruhların Oteli (The 

Inkeepers)  izle

 

Ruhların 

Oteli (The Inkeepers)  izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart filimleri, d-smart aralık filimleri, d-smart sinema tv , d-smart filim izle, d-smart korku filimleri,