TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Şaşkın Dedektif - Blue StreakFilmde bir hırsızın büyük bir elması çalmasıyla başına gelen olaylar ve elması saklama çabası anlatılmaktadır.


Yönetmenliğini Mayfield'nin yaptığı Şaşkın Dedektif - Blue Streak filminin oyuncuları; Martin Lawrence, Luke Wilson, Dave Chappelle, Nicole Parker, Peter Greene'den oluşuyor.

Şaşkın Dedektif - Blue Streak

Şaşkın Dedektif - Blue Streak izle

Şaşkın Dedektif - Blue Streak

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Şaşkın Dedektif - Blue Streak filmi 1999 - ABD , Almanya yapımı ve Aksiyon, Komedi ,Suç türündedir.

Konusu:

Başarılı bir elmas hırsızı olan Miles Logan (MartinLawrance), olaylı bir soygunla çaldığı elmasları o civardaki inşaatıdevam eden bir binanın havalandırma kanalına saklar. Polis onu tutukladığıanda, kendi kendine devamlı olarak 'üçüncü kat, kuzey tarafı,beşinci köşe ve büyük kanal' diyerek elması koyduğu yeriezberlemeye çalışır.Miles, iki yıl hapis yattıktan sonra salıverilir. Tabi kihapishaneden çıkar çıkmaz elmasları koyduğu yere gider. Ama gittiğindetam bir şok geçirir. Elmasları koyduğu inşaat, Los Angles Polisinin 37. BölgeMerkezi olmuştur. Zaman geçmeden kendini toplayan Miles, elmaslarıalmanın yollarını denemeye başlar.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Premium HD  13 EYLÜL 2014 CUMARTESİ 01/ 15

Filmden Resimler

Şaşkın Dedektif - Blue Streak izle

 

Şaşkın Dedektif - Blue Streak izle

 

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: moviemax premier hd, blue streak konusu, d-smart 2015 filmleri, blue streak izle, şaşkın dedektif izle,