TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Seçilmiş - The GiverFilim acının, kederin ve savaşların olmadığı mükemmel bir dünyada, bir gencin gerçek duyguları ve gerçek dünyayı arayışı konu ediliyor.


Yönetmenliğini Phillip Noyce'nin yaptığı ve Oyuncuları Meryl Streep, Taylor Swift, Katie Holmes, Jeff Bridges, Alexander Skarsgård'den oluşuyor.

Seçilmiş - The Giver

Seçilmiş - The Giver izle

Seçilmiş - The Giver filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2014 - ABD Bilim Kurgu, Dram türündedir.

Konusu:

Filim acının, kederin ve savaşların olmadığı mükemmel bir dünyada, bir gencin gerçek duyguları ve gerçek dünyayı arayışı konu ediliyor.

Mary Louise Streep
, 1949 doğumlu Amerikalı oyuncu. Hem tiyatroda, hem televizyon yapımlarında hem de sinema başyapıtlarında rol alan Streep, 3 kez Oskar Ödülü’ne layık görüldü, 17 adaylıkla da Oscar’a en çok aday olan oyuncu olma ünvanını taşıyor. Ayrıca BAFTA, Altın Küre, Altın Palimye gibi ödülleri sayısız kez kazandı. Gelmiş geçmiş en yetenekli aktrislerden biri olarak görülüyor.

Taylor Alison Swift
, ABD'li şarkıcı, banjo ve gitar müzisyenidir.1989 Pennsylvania doğumlu olan Swift, daha sonraları ailesiyle beraber Tennessee'deki Hendersonville kasabasına taşınmıştır. Verilmiş demeçlere göre, Swift'in en çok örnek aldığı isimler; bir opera sanatçısı olan ninesi ve bir başka country-pop şarkıcısı 'LeAnn Rimes'tır.

Katie Holmes
,Ohio'da doğup büyümüş olan Holmes oyunculuk kariyerine ,Ortabatı'da yaşayanların oyunculuk açısından desteklenmediklerine olan kişisel inancına rağmen, daha ortaokul seviyelerinde başlamıştır.

Jeffrey Leon Bridges
, Oscar ödüllü Amerikalı aktör ve müzisyen. The Big Lebowski filmindeki "The Dude" rolüyle akıllara kazınmış, Crazy Heart filmindeki Otis Blake rolüyle 2009'da Oscar Ödülü'nün sahibi olmuştur.
Ayrıca kazandığı seferin dışında 5 kez Oscar ödülüne aday gösterilmiştir.

Alexander Skarsgård
Oylamayla 1999 yılında İsveç'in en seksi adamı seçildi. Toplamda beş kez İsveç'in en seksi adamı seçildi. Annesi doktor. Stockholm'da ailesinin yanında, bir apartmanda yaşıyor. Dört erkek kardeşi ve bir kız kardeşi var. Hammar by IF takımını tutuyor.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 12 Temmuz Pazar 21:00-22:37

Filmden Resimler

Seçilmiş - The Giver izle

Seçilmiş - The Giver izle

Fragman İzle


Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, the giver konusu, d-smart 2016 filmleri, the giver izle, seçilmiş izle,