TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Şef - ChefCarl Casper yemekleriyle ün salmış bir ahçıdır, ancak kariyerinin zirvesine tırmanırken aniden işleri yolunda gitmez. Aynı zamanda Aile hayatı da kötü durumdadır.


Yönetmenliğini Shari Springer Berman, Robert Pulcini'nin yaptığı ve Oyuncuları Jon Favreau ,John Leguizamo ,Bobby Cannavale , Scarlett Johansson ,Amy Sedaris'den oluşuyor.

Şef - Chef

Şef - Chef izle

The November Man - Hedefteki Adam filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film2014 - ABD Komedi türündedir.

Konusu:

Carl Casper yemekleriyle ün salmış bir ahçıdır, ancak kariyerinin zirvesine tırmanırken aniden işleri yolunda gitmez. Aynı zamanda Aile hayatı da kötü durumdadır.Bu tün bu talihsizlerin üstüne birde büyük bir gurmenin onu kötülemeye başlaması işlerini dahada kötü yapar. Son çare olarak eski eşinin önerisini mecburen kabul eder, yanına oğlu Percy ve eski iş arkadaşı Martin'i de katarak bir yemek karavanı alır ve şehir şehir gezerek yeni bir hayata başlar.

John Leguizamo (d.22 Temmuz, 1964) Emmy ödüllü ve Altın küre adayı aktör,yapımcı ve komedyen.

Scarlett Johansson
, Amerikalı aktris. Bir Konuşabilse (Lost in Translation), Maç Sayısı (Match Point), Prestij (The Prestige), Vicky Christina Barcelona gibi filmlerin yanında, Marvel'in süper kahraman filmlerindeki Black Widow rolüyle tanınmıştır.

Kanal

Moviesmart Premium HD 30 Mart Pazartesi 18:50-20:45

Filmden Resimler

Şef - Chef izle

Şef - Chef izle

Fragman İzle


Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, chef konusu, d-smart 2015 filmleri, chef izle, şef izle,