TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Sefiller - Les MiserablesMahkum ,Yıllardır hapisde olan Javert şartlı tahliyeyle çıkmıştır ve inatçı müfettiş uzak durmaya çalışırken bir yandan da yeni bir hayat kurmaya çalışmaktadır.


Yönetmenliğini Tom Hooper'nin yaptığı ve Oyuncuları Helena Bonham Carter, Russell Crowe, Hugh Jackman, Anne Hathaway, Amanda Seyfried'den oluşuyor.

Sefiller - Les Miserables

Sefiller - Les Miserables izle

Sefiller - Les Miserables  D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz. 2012 - İngiltere, Dram , Müzikal türündedir.

Konusu:

Victor Hugo'nun 19. Yüzyıl Fransa'sında geçen klasik romanından kurgulanan başarılı sahne müzikalinin bu uyarlamasında şartlı tahliyeyle salınmış Jean Valjean kurtuluş aramaktadır.Mahkum 24601, Jean Valjean hapishaneden şartlı tahliyeyle çıkmıştır ve inatçı müfettiş Javert'ten uzak durmaya çalışırken bir yandan da yeni bir hayat kurmaya çalışmaktadır. 19. Yüzyıl Fransa'sında geçen hikaye 1832 Temmuz Devrimi'nin perde arkasında sonuca bağlanmaktadır.

Helena Bonham Carter
, İngiliz aktris. 2000'li yıllarda çok önemli ve başarılı yapımlarda yer alan Carter, en çok 1999 yapımı Dövüş Kulübü (Fight Club) filmindeki Marla Singer rolüyle ve Harry Potter serisinin son 4 filminde canlandırdığı Bellatrix Lestrange rolüyle hatırlanmaktadır.Britanya'nın tanınmış ailelerinden bir tanesinin çocuğu olan Bonham Carter, Golders Green, Londra'da doğdu. Yahudi ve İspanyol kökenli annesi Elena psikoterapistti, babası Raymond ise üst düzey bir bankacıydı.

Russell Ira Crowe
, Yeni Zelanda doğumlu aktör. LA Confidential, Gladyatör, Akıl Oyunları, Cinderella Man, Body of Lies ve Nuh Büyük Tufan gibi çok önemli filmlerde oynamıştır.
1964'te Yeni Zelanda'nın başkenti Wellington'da doğan Crowe'un annesi Jocelyn ve babası John Alexander yemek şirketi işindeydi. 4 yaşında ailesiyle Sydney'e göç etti. Oyunculuğa küçük yaşlarda küçük rollerle burada başladı. 14 yaşında tekrar Yeni Zelanda'ya döndü, ancak aktörlük hayalleriyle lisedeyken okulu bıraktı.

Hugh Michael Jackman
, Avustralyalı sinema ve tiyatro oyuncusu. Jackman, Marvel'in ünlü kahramanı Wolverine'i canlandırmıştır.

Anne Jacqueline Hathaway,
Oscar ödüllü Amerikalı oyuncu. Brokeback Mountain, Şeytan Marka Giyer, The Dark Knight Rises ve Sefiller filmlerindeki rolleriyle ünlüdür.
Hathaway 1982'de New Jersey'de doğdu ve orada büyüdü. Babası bir avukat, annesi de kendisi gibi bir aktristti.2001 yılında yer aldığı Disney yapımı Acemi Prenses (The Princess Diaries) filmiyle şöhrete kavuştu.

Amanda Seyfried
, Allentown, Pennysylvania doğumlu ABD'li aktris. Babası eczacı, annesi terapisttir. Kariyerine 11 yaşında modellik yaparak başladı. Daha sonra çeşitli filmlerde yardımcı rollerde gözükmeye başladı. Kariyerindeki dönüm noktası, 2004 yılında Karen Smith Kötü Kızlar (Mean Girls) oldu. Bu filmde diğer genç yıldızlar Lindsay Lohan ve Rachel McAdams'ın yanında yer aldı. Daha sonra Veronica Mars dizisinde, ana karakterin en yakın arkadaşı Lilly Kane rolündeydi.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 24 Mayıs Salı 21:00-23:35

Filmden Resimler

Sefiller - Les Miserables izle

Sefiller - Les Miserables izle

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, les miserables konusu, dsmart 2016 izle, les miserables izle, sefiller izle,