TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Sen, Ben ve Dupree - You, Me and DupreeHenüz yeni evli olan ve kendileri için mükemmel bir dünya kuran Carl ve Molly çiftinin dünyasına hiç beklenmedik bir anda Dupree girer. Şair ruhlu tembel bir adam olan Dupree, geçici olarak misafir olduğu evden gidecek gibi değildir.


Yönetmenliğini Anthony Russo, Joe Russo'nin yaptığı Sen, Ben ve Dupree - You, Me and Dupree filminin oyuncuları; Owen Wilson, Michael Douglas, Seth Rogen, Matt Dillon, Bill Hader'den oluşuyor.

Sen, Ben ve Dupree - You, Me and Dupree

Sen, Ben ve Dupree - You, Me and Dupree izle

Sen, Ben ve Dupree - You, Me and Dupree

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Sen, Ben ve Dupree - You, Me and Dupree filmi 2006 - ABD yapımı ve Komedi, Romantik türündedir.

Konusu:

Henüz yeni evli olan ve kendileri için mükemmel bir dünya kuran Carl ve Molly çiftinin dünyasına hiç beklenmedik bir anda Dupree girer. Şair ruhlu tembel bir adam olan Dupree, geçici olarak misafir olduğu evden gidecek gibi değildir. Carl ve Molly'nin Hawaii'deki nikahında Carl'ın sağdıçlığını yapmak için bir haftalığına oraya gittiği için patronu tarafından kovulmuştur. Artık işsiz ve arabasız olan, üstelik çok sevdiği evinden de tahliye edilen Dupree'nin kendisini toplamak için sadece birkaç güne ihtiyacı vardır. Carl-Molly çiftinden kendisini misafir etmelerini rica eder. Peki, ya bu misafirlik bir ay, hatta daha uzun sürerse...

Yayın Bilgisi:

Sinema Tv 29 EKİM 2013 SALI 15/ 00

Filmden Resimler

Sen, Ben ve Dupree - You, Me and Dupree izle

 

Sen, Ben ve Dupree - You, Me and Dupree izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv kanalı, you, me and dupree izle, d-smart 2014 filmleri, you, me and dupree konusu, sen, ben ve dupree izle,