TIKLA ARA

Senden Önce - Whats Your Number?Orta yaşa geldiğinizde birçok adamla çıktığınızı ama evlenmek bir tarafa, doğru düzgün ilişki sürdürülebilecek kimsenin yanınızda kalmadığını gördünüz.


Yönetmenliğini Mark Mylod'nin yaptığı Senden Önce - What's Your Number? filminin oyuncuları; Chris Evans, Anna Faris, Zachary Quinto, Matthew Bomer, Ari Graynor'den oluşuyor.

Senden Önce - What's Your Number?

Senden Önce - What's Your Number? izle

Senden Önce - What's Your Number?

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Senden Önce - What's Your Number? filmi 2011 - ABD, Almanya yapımı ve Komedi, Romantik türündedir.

Konusu:

Orta yaşa geldiğinizde birçok adamla çıktığınızı ama evlenmek bir tarafa, doğru düzgün ilişki sürdürülebilecek kimsenin yanınızda kalmadığını gördünüz. İlişkilerde bir türlü aradığını bulamayan Anna Faris'in (Ally Darling) yaşadığı tam da bu. 20 farklı adamla çıkan Anna, hiçbirinde tam olarak aradığını bulamadığı için kendisini yapayalnız hisseder. Hem de kız kardeşi evlenmek üzeredir ve o düğüne bir başına gidecektir.

Yayın Bilgisi:

24 KASIM 2013 PAZAR 21/ 00

25 KASIM 2013 PAZARTESİ 12/ 30

29 KASIM 2013 CUMA 19/ 00

30 KASIM 2013 CUMARTESİ 09

Filmden Resimler

Senden Önce - What's Your Number? izle

 

Senden Önce - What's Your Number? izle

 

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: sinema tv 2 kanalı, whats your number izle, d-smart 2014 filmleri, whats your number konusu, senden önce izle,