TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

SerenaKocasının başarısına daima destek olan Serena önlerini kesmek isteyen herkesin de ayağını bir biçimde kaydırır. Fakat kendisine dair bilmediği önemli bir gerçek kısa sürede ortaya çıkar.


Yönetmenliğini Susanne Bier'nin yaptığı ve Oyuncuları Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Toby Jones, Rhys Ifans, Blake Ritson'den oluşuyor.

Serena

Serena izle

Serena filmini D-Smart ekranlarında izleyebilirsiniz. Film 2014 - ABD, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Dram türündedir.

Konusu:

Kocasının başarısına daima destek olan Serena önlerini kesmek isteyen herkesin de ayağını bir biçimde kaydırır. Fakat kendisine dair bilmediği önemli bir gerçek kısa sürede ortaya çıkar. Serena hamile kalamıyordur, sevgili kocasına asla bir çocuk veremeyecektir. Bu haber Serena'nın iyice hırslanmasına yol açar ve kıskançlığını tırmandırır. Çünkü George'un onların evliliklerinden önce başka bir kadından gayrimeşru çocuğu olmuştur. Serena hayata karşı tüm hıncını bu çocuğu ortadan kaldırmak için kullanacaktır. ayrıca da film, Serena romanından uyarlamadır.

Bradley Charles Cooper
, ABD'li tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu. 3 kez oyuncu, 1 kez de yapımcı olarak Oscar ödülüne aday gösterilmiştir.Cooper 1975'te Philadelphis'da doğdu. Annesi Gloria gazeteci, 2011'de ölen babası Charles ise finansçıydı. Holly adlı bir ablası olan Bradley Cooper, lise yıllarında Philadelphia Daily News'da çalıştı.

Jennifer Shrader Lawrence
, Oscar ödüllü Amerikalı sinema oyuncusu. Açlık Oyunları (Hunger Games) serisiyle ünlenmiştir. Umut Işığım (Silver Linings Playbook) filmindeki performansıyla 2013 yılında En İyi Kadın Oyuncu Oscarı'nın sahibi olmuştur.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 09 Kasım Pazartesi 21:00-22:45

Filmden Resimler

Serena izle

Serena izle

Fragman İzle


Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, serena konusu, dsmart 2016 izle, serena izle, serena izle,