TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Sessiz Ev - Silent HouseSarah, babası ve amcasıyla birlikte kış boyu boş kalan göl kenarındaki yazlık evlerine çeki düzen vermeye gider. Fakat evde tuhaf olaylarla karşılaşırlar; derinlerden duydukları seslerle yalnız olmadıklarını fark ederler.


Yönetmenliğini Chris Kentis, Laura Lau'nin yaptığı Sessiz Ev - Silent House  filminin oyuncuları; Elizabeth Olsen, Adam Trese, Haley Murphy, Julia Taylor Ross, Eric Sheffer Stevens'den oluşuyor.

Sessiz Ev - Silent House

Sessiz Ev - Silent House izle

Sessiz Ev - Silent House

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Sessiz Ev - Silent House  filmi 2011 - ABD, Fransa yapımı ve Gerilim, Korku türündedir.

Konusu:

Sarah, babası ve amcasıyla birlikte kış boyu boş kalan göl kenarındaki yazlık evlerine çeki düzen vermeye gider. Fakat evde tuhaf olaylarla karşılaşırlar; derinlerden duydukları seslerle yalnız olmadıklarını fark ederler. Bu sırrı çözmeye çalışırken Sarah delirmenin eşiğine gelecek ama aynı zamanda kendi geçmişinin sırları ve gizemleriyle karşılaşacaktır... Uruguay'da yaşanmış gerçek bir hikayeden yola çıkılarak 2010 çekilen Issız Ev (La Casa Muda) adlı gerilim filminin yeniden çevrimi olan yapımın yönetmenliğini, bir okyanus gerilimi olan Açık Deniz'de de imzası olan Chris Kentis ve Laura Lau üstleniyorlar. Başrolde ise Martha Marcy May Marlene filminden de tanıdığımız Olsen kardeşlerin en küçüğü Elizabeth var.

Yayın Bilgisi:

23 KASIM 2013 CUMARTESİ 23:00

29 KASIM 2013 CUMA 01:00

Filmden Resimler

Sessiz Ev - Silent House izle

 

Sessiz Ev - Silent House izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv kanalı, silent house izle, d-smart 2014 filmleri, silent house konusu, sessiz ev izle,