TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

SEVİMLİ PENGUEN - YONA YONA PENGUINMiyazaki animasyonlarını hatırlatan başarılı bir yapım… Coco penguenleri çok seviyor babasını özlediğinde penguenli paltosu giyiyor.


Yönetmenliğini Rintaro'nin yaptığı SEVİMLİ PENGUEN - YONA YONA PENGUIN filminin oyuncuları; Rica Matsumoto, Yûji Tanaka, Hikari Ôta, Ei Morisako'den oluşuyor.

SEVİMLİ PENGUEN - YONA YONA PENGUIN

SEVİMLİ PENGUEN - YONA YONA PENGUIN İzle

SEVİMLİ PENGUEN - YONA YONA PENGUIN

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  SEVİMLİ PENGUEN - YONA YONA PENGUIN 2009 - ABD yapımı  Aile, Animasyon türündedir.

Konusu:Miyazaki animasyonlarını hatırlatan başarılı bir yapım… Küçük bir kızın hikayesini anlatıyor adı coco olan kızımız penguenleri çok seviyor babasını özlediği bir gün giydiği penguen kostümlü paltosu ile artık yona penguen lakaplı bilinmesini sağladı coco, ölen babasının verdiği, penguen biçimindeki mantosuyla geceleri kasabada gezmeye çıkıyor. Yine böyle bir gecede kendini fantastik bir evrende bulur Yakın arkadaşının yardımıyla kötülüğe karşı cesaretle savaşır

Rica Matsumoto (?? ? ? Matsumoto Rika? 30 Kasım 1968 doğumlu) bir Japon ses aktris ve Yokohama, Japonya doğumlu J-pop şarkıcısı.Onun adı da Rika Matsumoto olarak bazen romanizasyonlarda. O popüler vokal grubu JAM Projesi orijinal üyelerinden biriydi.

Yuji Tanaka (Tanaka Yuji ?? ? ?, Nakano, Tokyo, Japonya 10 Ocak 1965) bir Japon komedyen. O Hikari Ota birlikte ikilisi owarai Bakush? Mondai en Irma yarısıdır. Ayrıca Pixar filmi Monsters, Inc Japon dub Mike oynadı.Güney Disney film Song Japon dub ve Br'er Fox (özel baskı)

Gösterim Tarihleri

SinemaTV 19.02.2013 06:45

Filmden Resimler

SEVİMLİ PENGUEN - YONA YONA PENGUIN izle

 

SEVİMLİ PENGUEN - YONA YONA PENGUIN 

izleKategori:

Etiketler: d-smart cocuk filmi izle, sevimli penguen yona konusu, sevimli penguen yona izle, yona yona penguın izle, sevimli penguen yona karakterleri,