TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Sıcak Takip - Hot PursuitBir polis iki kadını suç üstü yapmak için çok çaba sarfeder. Fakat bunu gerçekleştirmek o kadarda kolay olmayacak.


Yönetmenliğini Anne Fletcher'nin yaptığı ve Oyuncuları Reese Witherspoon, Sofia Vergara, Richard T. Jones, John Carroll Lynch, Robert Kazinsky'den oluşuyor.

Sıcak Takip - Hot Pursuit

Sıcak Takip - Hot Pursuit izle

Sıcak Takip - Hot Pursuit  D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz. 2015 - ABD Aksiyon, Komedi türündedir.

Konusu:

Beceriksiz bir polis memuru suçluları ve kirli polisleri ortaya çıkarmak için yaşadığı maceralar anlatılmıştır. Bir gün yine bu amacını gerçekleştirmek için işe başlar. Karşılaştığı iki kadını suç üstü yapmak için çok çaba sarfeder. Fakat bunu gerçekleştirmek o kadarda kolay olmayacak. Çünkü hiç beklemediği şeyler yaşayacaklardır. Bakalım gerçekten görevini yapabilecek mi ? Yoksa düşüncesi farklı yönlere mi kayacak ? Buyrun izleyelim…

Reese Witherspoon 22 Mart 1976’da Nashville, Tennessee’de dünyaya gelen ünlü yıldız 7 yaşından itibaren modellik yapmaya ve TV reklamlarında rol almaya başlar. 1991’de 14 yaşındayken “Wildflower” adlı TV filminde küçük bir rol kapan sanatçı aynı sene onu tüm dünyaya tanıtan “The Man in the Moon”da rol alır.

Sofía Margarita Vergara
, Kolombiyalı oyuncu ve model. Ülkesinde ve Güney Amerika'da zaten meşhur bir sanatçı olsa da ABD'de daha çok modellik çalışmalarıyla tanındı. İlk İngilizce rolü Chasing Papi filmiyle geldi. ABC'nin durum komedisi Modern Family'deki Gloria Delgado-Pritchett rolüyle ünü arttı.

Robert Kazinsky
, İngiliz aktördür. Bilindiği en isi rolü Sky1 kanalında 2005 - 2006 yıllarında yayınlanan Dream Team dizisindeki Casper Rose karakteridir. daha sonra 2006 yılında yayınlanmaya başlayan ve BBC One kanalında yayınlanan EastEnders dizisinde Sean Slater karakterini canlandırmıştır.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 13 Aralık Pazar 21:00-22:27

Filmden Resimler

Sıcak Takip - Hot Pursuit izle

Sıcak Takip - Hot Pursuit izle

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, hot pursuit konusu, dsmart 2016 izle, hot pursuit izle, sıcak takip izle,