TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Sihirbazın Çırağı(The Sorcerer's Apprentice) filmini D-Smart'ta izleSihirbazın Çırağı(The Sorcerer's Apprentice) filmi D-Smart'ta izleyebilirsiniz.


Yönetmenliğini Jon Turteltaub'un yaptığı Sihirbazın Çırağı(The Sorcerer's Apprentice) filminin oyuncuları Nicolas Cage, Monica Bellucci, Teresa Palmer, Alfred Molina, Peyton List, Toby Kebbell, Jay Baruchel, Ethan Peck, Jake Cherry, Nicole Ehinger, Omar Benson Miller, Alice Krige, Owen J. Murphy, W.a. Walters, Loukas Papas, Robert Capron'dan oluşuyor.

Sihirbazın Çırağı(The Sorcerer's Apprentice)

Sihirbazın Çırağı(The Sorcerer's Apprentice) Filmi İzle

 

Sihirbazın Çırağı(The Sorcerer's Apprentice) Film Bilgileri

D- Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Sihirbazın Çırağı(The Sorcerer's Apprentice) 2010 yılı yapımı ve bilim kurgu, aksiyon, fantastik, macera türündedir. Balthazar (Nicolas Cage) Manhattan'ı, baş düşmanı Maxim Horvath'a karşı korumaya çalışan modern zaman sihirbazıdır. Bu mücadelesinde yanına yeni aldığı çaylak Dave de ona eşlik etmektedir. Balthazar, potansiyeli fark etmiş ve çırağına sihir sanatını ve büyü bilimini öğretmeye başlamıştır. Dave, bu zorlu eğitim sürecini tamamlamak, şehri düşmandan kurtarmak ve sevdiği kızın gönlünü kazanmak için tüm cesaretini toplamak zorundadır.

Gösterim Tarihleri

SinemaTV Kanalı: 28.07.2012 19:05

SinemaTV 2 Kanalı: 28.07.2012 20:50

SinemaTV Kanalı: 29.07.2012 07:35

SinemaTV 2 Kanalı: 29.07.2012 09:20

Filmden Resimler

Sihirbazın Çırağı(The 

Sorcerer's Apprentice) izle

 

Sihirbazın Çırağı(The Sorcerer's Apprentice) izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sihirbazın çırağı izle, dsmart, dsmart sinema, dsmart filmleri, dsmart izle,