TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Sinyora Enrica ile İtalyan OlmakYağmurlu bir gecede, bir yanlış anlama sonucunda evine gelen Türk öğrenci Ekin evine kabul eder.Önceleri evinin kapılarını bu yabancıya açmak istemeyen Sinyora Enrica, daha sonra sadece evini açmakla kalmayıp, yıllarca kilitli tuttuğu kalbini de bu Türk gencine açacaktır.


Yönetmenliğini Ali İlhan'nin yaptığı Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak filminin oyuncuları; İsmail Hacıoğlu, Fahriye Evcen, Acun Ilıcalı, Claudia Cardinale, Teoman Kumbaracıbaşı'den oluşuyor.

Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak

Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak İzle

 

Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak  2010 - Türkiye , İtalya Dram , Komedi türündedir.

Konusu: Yıllar önce, oğlunu da arkasında bırakarak kendisini terk eden kocasından sonra hiçbir erkeği kapısından bile içeri sokmayan Sinyora Enrica bu özelliğiyle ün salmıştır. Enrica, evindeki boş odaları kız öğrencilere kiralamakta, ek iş olarak da terzilik yapmakta ve bir pazarda çalışmaktadır. Yıllarca bozmadığı bu kuralı, yağmurlu bir gecede, bir yanlış anlama sonucunda evine gelen Türk öğrenci Ekin  için bozacaktır. Önceleri evinin kapılarını bu yabancıya açmak istemeyen Sinyora Enrica, daha sonra sadece evini açmakla kalmayıp, yıllarca kilitli tuttuğu kalbini de bu Türk gencine açacaktır. Giovanni Sinyora Enrica’nın tek oğlu ve babası henüz çok küçük yaşlarda terk ettiği için sorunları olan bir kişiliktir. Sinyora Enrica, sadece evini değil, yıllarca kilitli tuttuğu kalbini de bu Türk gencine açar Ekin, tek kelime İtalyanca bilmemesine rağmen, aynı evde kalan Valentina adlı Sicilyalı kıza vurulup, onunla iletişim kurmanın yollarını arayacak; bu konuda en büyük yardımcısı Sinyora Enrica olacaktır.

İsmail Hacıoğlu (d. 1985) Türk sinema ve televizyon oyuncusu.İlk filmi 'Karşılaşma'dır. Bu filmle umut vaad eden genç oyuncu ödülünü almıştır. 'Anlat İstanbul' ve 'Sınav' filmlerinde, ayrıca 2003 yılında 'Bir İstanbul Masalı'nda; 2005 yılında ATV'de yayınlanan Beyaz Gelincik adlı dizide de yer almıştır.Filmografi;Bana Şans Dile 2001,Karşılaşma 2002,Anlat İstanbul 2003,Beyaz gelincik 2005-2007,Sınav 2006,Kabadayı 2007.

Fahriye Evcen (d. 4 Haziran 1986) Yaprak Dökümü dizisindeki Necla rolüyle tanınmıştır. Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul'a yerleşen Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü adlı dizide Necla karakterini canlandırdı. Fahriye Evcen ilk sinema deneyimini 11 Nisan 2008 yılında yayınlanan Cennet filminde başrol oyuncusu olarak yaşadı, aynı sene Aşk Tutulması filminde başrol oynamıştır. Almanya'daki üniversite eğitimini tamamlamayan Evcen, Boğaziçi Üniversitesi'nde tarih bölümüne devam etmektedir.

Claudia Cardinale (d. 15 Nisan 1938 Tunus) İtalyan oyuncu.İtalyan bir ailenin kızı olarak dünyaya geldiği Tunus'ta basketbol milli takımında oynadı. 1957'de yapılan bir güzellik yarışmasında Tunus'taki en güzel İtalyan kız seçilerek Venedik Film Festivali'ne gitmeye hak kazandı. Orada dikkat çekerek 1958'de Goha adlı filmle sinemaya başladı.Roma'daki ünlü sinema okulu Centro Sperimentale di Cinematografia'da oyunculuk dersleri aldı. 1960'larda - daha sonra evleneceği - yapımcı Franco Cristaldi'nin desteğiyle İtalyan sinemasının uluslararası yıldızları arasına girdi. Mauro Bolognini'nin Il bell'Antonio (1960; Acı Nihah), Valerio Zurlini'nin La ragazza con la valigia (1960; Genç Aşıklar).

Acun Ilıcalı Kadıköy Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği’ni kazandı. Ancak okulu bitirmeyip, televizyonculuğu seçti. Televole, Dokun Bana gibi programların sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı, son yıllarda Acun Firarda, Fear Factor ve Survivor Türkiye-Yunanistan programlarının yapımcısıdır ve sunuculuk görevlerini de üstlenmiştir. Ayrıca, Başta Türkiye’deki üniversiteler olmak üzere, Anadolu’da stand-up gösterileri yapmaktadır. Stand-up gösterilerinde meslek hayatı boyunca başına gelenleri komik bir dille izleyicilere aktarmaktadır.

Teoman Kumbaracıbaşı 18 Ekim 1971 tarihinde Arjantinde dünyaya gelen Teoman Kumbaracıbaşı, 6 yaşındayken Türkiye'ye geldi. Türkçeyi İlkokulda öğrenen Teoman Kumbaracıbaşı, Tiyatroyla lisedeyken tanıştı. İ.T.Ü. Gemi İnşaatı Mühendisliğini kazandı ve bitirdi.Çeşitli tiyatrolarda sahne önü ve arkasında çalıştı.2003 yılında Yazı Tura filmi ilk uzun metrajlı filmi oldu ve burada homoseksüel bir karakter olan Teoman'ı canlandırdıAslı Tandoğan ve Beste Bereket ile Kraft Dublaj Stüdyosunu kurdu.2005 yılında Aşk Yolu isimli TV Filminde rol aldı.Yine 2005 yılında Mahsun Kırmızıgül ve Beren Saat ile birlikte Aşka Sürgün isimli dizide Arda ve Civan Azizoğlu karakterlerini canlandırdı.Dizi bitmeden diziden ayrıldı.2006 yılında Gözyaşı Çetesi isimli dizide Serdar rolüne hayat verdi.Omuzumdaki Melek isimli tiyatro oyununda rol aldı. Bir televizyon dizisinde rol almaktadır. Özel Bir Lisenin Tiyatrosunu yönetmektedir

SinemaTV 26.03.2013 05:00

SinemaTV 26.03.2013 13:30

SinemaTV 2 26.03.2013 15:15

SinemaTV 2 27.03.2013 06:45

Filmden Resimler

Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak izle

 

Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak izle

 Kategori:

Etiketler: d-smart filmleri, sinyora enrica ile italyan olmak, sinyora enrica ile italyan olmak oyunculari, sinyora enrica izle, sinyora enrica ile italyan olmak konusu,