TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Sır Peşinde - Every Secret Thingİşinde çok başarılı bir dedektif önemli bir iş alır.Kayıp bir çocuk ile ilgili büyük gizemi çözmeye çalışamaktadır


Yönetmenliğini Phillip Noyce'nin yaptığı ve Oyuncuları Meryl Streep, Taylor Swift, Katie Holmes, Jeff Bridges, Alexander Skarsgård'den oluşuyor.

Sır Peşinde - Every Secret Thing

Sır Peşinde - Every Secret Thing izle

Sır Peşinde - Every Secret Thing filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2014 - ABD Bilim Kurgu, Dram türündedir.

Konusu:

İşinde çok başarılı bir dedektif önemli bir iş alır.Kayıp bir çocuk ile ilgili büyük gizemi çözmeye çalışamaktadır. Bu gizemli davada baş şüpheliler ise bundan 7 yıl önce bir çocuğun ölümünden sorumlu tutulan iki kadındır.

Elizabeth Banks
,10 Şubat 1974 Pittsfield, Massachusetts doğumlu aktristtir. Çocukken Nickelodeon kanalında Finders Keepers adlı oyunda yarışmacı olmuştur. Elizabeth Pittsfield Lisesi’ni bitirdikten sonra Pennsylvania Üniversitesi’ni özel bir dereceyle bitirir (1996).

Elizabeth Chase
"Lizzie" Olsen (16 Şubat 1989 doğumlu) Amerikan aktris ve kız kardeşi Mary-Kate ve Ashley Olsen Oyunculuğa çocukluğunda tiyatro ile başladı.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 26 Temmuz Pazar 21:00-22:36

Filmden Resimler

Sır Peşinde - Every Secret Thing izle

Sır Peşinde - Every Secret Thing izle

Fragman İzle


Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, every secret thing konusu, d-smart 2016 filmleri, every secret thing izle, sır peşinde izle,