TIKLA ARA

Sıradışı Anne - Ricki and the FlashFilm, artık yaşlanmış ve çocuklarıyla olan ilişkisi kötüye gitmiş olan rock yıldızı Ricki'nin çocuklarıyla yeniden bir bağ kurmak için kollarını sıvamasını konu alıyor.


Yönetmenliğini Jonathan Demme'in yaptığı Sıradışı Anne - Ricki and the Flash filminin oyuncuları; Meryl Streep, Kevin Kline, Mamie Gummer, Ben Platt, Rick Springfield'den oluşuyor.

Sıradışı Anne - Ricki and the Flash

Sıradışı Anne - Ricki and the Flash izle

Sıradışı Anne - Ricki and the Flash

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Sıradışı Anne - Ricki and the Flash filmi 2015 - ABD Dram, Komedi, Müzikal türündedir.

Konusu:

Ricki Rendazzo ünlü bir rock yıldızı olabilmek için başta ailesi olmak üzere birçok konuda fedakarlık yapmış, sonunda amacına ulaşmıştır. Ancak bu uğurda ailesiyle arasına aşılmaz bir mesafe girmesini engelleyememiştir. Kızının eşi tarafından terkedildiğini öğrenmesi üzerine uzun yıllar sonra ailesinin yanına döner. Ricki'nin eline, işleri düzeltip yeniden bir aile olabilmek için eline bir fırsat geçmiştir.

Mary Louise Streep
, 1949 doğumlu Amerikalı oyuncu. Hem tiyatroda, hem televizyon yapımlarında hem de sinema başyapıtlarında rol alan Streep, 3 kez Oskar Ödülü’ne layık görüldü, 17 adaylıkla da Oscar’a en çok aday olan oyuncu olma ünvanını taşıyor. Ayrıca BAFTA, Altın Küre, Altın Palimye gibi ödülleri sayısız kez kazandı. Gelmiş geçmiş en yetenekli aktrislerden biri olarak görülüyor.

A Fish Called Wanda
(Wanda Adında Bir Balık) adlı filmle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscarına layık görüldü; Sophie’s Choice (Sophie’nin Seçimi) gibi yapıtlarda yer aldı

Meryl Streep
in kızıdır. İlk oyunculuk deneyimini 1986 yılında HeartBurn filminde yaşamıştır. Oyunculuğa verdiği uzun aradan sonra ilk defa 2006 yılında The Hoax (Sahtekar) filmiyle karşımıza çıktı ve oyunculuğa devam ediyor.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Premiyum HD 1. KANAL 25 Temmuz Pazartesi 21:00-22:40

Filmden Resimler

Sıradışı Anne - Ricki and the Flash izle

 

Sıradışı Anne - Ricki and the Flash izle

 

Fragman İzle
Kategori:

Etiketler: moviesmart premiyum hd, ricki and the flash izle, dsmart 2017 izle, ricki and the flash konusu, sıradışı anne izle,