TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Smart JuniorD-Smart Smart Junior


D-Smart Smart Junior'da çocuklar için bir çok aktiviteye ulaşabilirsiniz. Bunlar Yarışmalar, Oyunlar, Dsmart Çocuk programlarının tanıtımları, Eğlenceli videolara ulaşabilirsiniz.

Smart Junyur

D-Smart Smart Oyun portalı
Televizyonunuzdan daha keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir dünya olan smartoyun portalı siz D-Smart müşterileri için hazırlanmıştır. Birbirinden eğlenceli ve heyecanlı oyunlar sizleri bu portalda bekliyor. Üstelik oyunlar hem büyükler için hemde küçükler içindir. İster tek başınıza isterseniz çocuğunuz, ister arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Smartoyun portalında şuanda 8 oyunun yer almaktadır ancak ilerleyen dönemde sizleri biribirinden heyecanlı birbirinden eğlenceli yepyeni oyunlarla yeni smartoyun portalında bekliyor olacağız. 

Smart Oyun Aboneliği

SMARTOYUN boşluk SMARTKART numaranızı yazıp Turkcell ve Avea için 3812'ye kısa mesaj gönderin.

Gelen mesajı onaylayın Smartoyun aboneliğiniz hemen başlasın.

Sadece bir oyunu değil tüm oyunları sınırsız oynayın. Oyun oynamanın keyfine varın ... Aboneliğiniz başka hiçbir işleme gerek kalmadan haftalık olarak yenilenir.

Smartoyun aboneliğinin ücreti haftalık 2 TL'dir.

3812' ye gönderdiğiniz her SMS 50 kuruş olarak ücretlendirilir. Aboneliği iptal etmek için IPTAL yazıp 3812'ye göndererek aboneliğinizi iptal edebilirsiniz D-Smart'ın bu heyecanlı dünyasına sizleri davet ediyoruz. Televizyonunuzu açın, kumandanızı elinize alın ve macera dolu portala girin.
 
Smart Oyun ile ilgili yarıntılı bilgi için tıklayınız.
  
Smart Junior web sitesine giriş için buraya tıklayınız.Kategori:

Etiketler: dsmart smart junior, smart junior, smart oyun, dsmart oyun, smart çocuk,